• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosze o unbana ;)
Witam. Dostałem nie służnego bana przez Administratora : Denzer. Zaczęło się tak :
Grałem se z kumplem na serwie rpg. Po chwili denzer napisal abym coś usunął. Pochwili nie wiedziałem o co chodzi, ale napisałem : ok.
Denzer zapytał się czy już - odpisałem : tak.
Denzer wyszedł.
Po paru minutach Denzer wszedł na serwer i powiedział : oj oj, leci banik bartek113300.
Zapytałem się : za ?
Odpowiedział : Killaura + criticalsy.
Dostałem bana.
Szczególnie proszę o unbana właściciela xN0MANDx. Oraz o zdegradowanie Administratora : Denzer.
Proszę o kontakt.
                                             bartek113300
Potwierdzam, że bartek nie posiadał żadnych cheatów i grał czysto. Gadałem z nim na skype ..
(03-25-2017, 19:44)bartek113300 napisał(a): Witam. Dostałem nie służnego bana przez Administratora : Denzer. Zaczęło się tak :
Grałem se z kumplem na serwie rpg. Po chwili denzer napisal abym coś usunął. Pochwili nie wiedziałem o co chodzi, ale napisałem : ok.
Denzer zapytał się czy już - odpisałem : tak.
Denzer wyszedł.
Po paru minutach Denzer wszedł na serwer i powiedział : oj oj, leci banik bartek113300.
Zapytałem się : za ?
Odpowiedział : Killaura + criticalsy.
Dostałem bana.
Szczególnie proszę o unbana właściciela xN0MANDx. Oraz o zdegradowanie Administratora : Denzer.
Proszę o kontakt.
                                             bartek113300

hm dziwnym trafem 1 h temu napisałeś do mnie z multi że nie będziesz cheatował i że usunołeś i prosiłeś o ban na 3 dni ...Więc nie rozumie tu czegoś ...
denzer weź się ogarnij bo już 30 gracz o tobie pisze źle ;p
Zniszczone z mojej wielkiej mocarnej mocy
Co? tak robił multika jestem świadkiem jak prosił o bana na 3 dni nie mam ss ale Denzer jest dobrym kid modem i ciągły hejt na niego jest bezsensowny ponieważ to cheaterzy się buntują a nie zwykli gracze. Rozumiem tylko takie przypadki jak banuje za nic ale jeśli widział że gracz ma cheaty to po prostu go banuje, wcale nie musi mieć dowodów.
Miki ty wierzysz mu ? OMG cały hejt powinnien na niego lecieć bo banuje praktycznie za nic
Rozumiem was bo przesadza ale traktujcie go jak człowieka a nie jak jakiegoś barbarzyńcę.
Miifon123 ty sie ogarnij bo bronisz swojego boga lel.Kazdy wie ze bany denzer 3/4 sa za nic a ty go jeszcze bronisz. XD
Dalmian + racja

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości