Ankieta: Odwołanie
Ankieta jest zamknięta.
Prosze o unbana xD
100.00%
1 100.00%
Prosze o unbana xD
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie
Gram sobie normal  2 osoby obok mnie bije skillami. Wbija taki ***** MrPies1 i mnie zaczyna sprawdzać z powodu bardzo oczywistego ide jak burza po jego topke i nie chce do tego dopuścić. Gram na tym serwerze 3 lata i nigdy nie dostałem bana.Znam bardzo dobrze denzera i on mi ufa.Nigdy jeszcze nie dostałem bana z tak głupiego powodu ... Szkoda gadać on sie nie nadaje do waszej administracji
To było kiedyś  My
Ogólnie słabe jest to że członek administracji,helper czy jak on tam się nazywa, pożal się boże MrPies1 bawi się w grę ,,na równi " z innymi graczami. Jak znam życie i nie jeden serwer to nigdy nie jest ,,uczciwe". Jaką motywacje ma gracz który wejdzie tydzień po starcie serwera i zobaczy lvl 2500 ?
Popieram Pokusi co do tego że MrPies1 nie nadaje się do administracji z powodu nadużywania swojego stanowiska i uprawnień. Administrator mógłby się zainteresować tym tematem w końcu Smile
[Obrazek: 39466_13_05_12_9_39_37.png]
Pokusi oraz Merlin Dostaliscie Bana Od Asterhan  Oraz Jabana ,Ja Was  tylko Sprawdzalem Big Grin. a Bana Obaj Dostaliscie Za  Brak Wspolpracy Wiec nie ma poco Prowadzic tego zamieszania bo to do niczego nie doprowadzi.Caly serwer by potwierdzil, Ze nie Chcieliscie ze mna wspolpracowac i oto ten Ban Big Grin

Pozdrawia MrPies1 <3
Bez wyrazów szacunku MrPies1 - brak skype= brak współpracy? Powiedz mi proszę do czego ci mój skype ? Jeśli i tak nie udostępnie ci ekranu ze względów bezpieczeństwa (swojego oczywiście i moich danych), gdybyś ładnie poprosił jak na ,,wielkiego kontrolera" przystało otrzymał byś serię ss czego byś tylko chciał - oczywiście w ograniczonym czasie przez ciebie oraz bez wychodzenia przezemnie z serwera (ot tak żebym nie zmienił czasami czegokolwiek Smile ) .
Podsumowując - stosujesz  techniki ,,kontrolingu" z epoki kamienia łupanego, a na przyszłość daj chociaż jakieś ss lub nagranie, bo trochę to kiepskie, banować na ,,gębę", a i nie wypowiadaj się że ... gracze mogą potwierdzić itd. i itp. ... - co maja powiedzieć, lepiej być waflem i cichutko wykonywać polecenia pożal się boże MrPies1. 

Z ogromnym żalem i bólem ,,życi" 
zażenowany postawą MrPies1 
Merlin
[Obrazek: 39466_13_05_12_9_39_37.png]
Degrad
[Obrazek: 71_1272573965-png.11067]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości