• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znowu Ban :D
Dzisiaj około godziny 19:15 dostałem bana na koncie elomelo12345 (chyba) za haxy od TMKG po okolo 2 minutach wszedłem na konto drafcio11 i TMKG napisał ,że sprawdził ip i ,że to moje konto (elomelo12345) i dał mi bana na koncie drafcio11 chociaż tam byłęm czysty miałem włączony na drafcio11 blazingpack.
Moim zdaniem jak konto jest banowane za haxy to tylko 1 a nie jak się wchodzi z innego konta to nagle ten sam admin banuje za to samo chociaż tam się jest czystym dlatego tu napisałem ten temat oto dowody ,że drafcio11 ma bana
https://imgur.com/gallery/101oI
Było bardzo dużo dowodów na to, ze i na tym koncie  haxowales. Sprawa trafiła do mnie, lecz ja chciałem konkrety - pisalismy o tym. To, ze przyłapano cię na tamtym koncie a tutaj masz wieeele skarg mogło przyczynić się do bana.  Poza tym, sam przyznałeś mi się że używasz cheatów, ale ja ci uwierzyłem że grasz na nich tylko na cheatcrafcie. Są też ssy dowodów na twój fly.
Jeden z dinozaurów e-crafta
Gdy zbanowałem Cię na multi koncie, dostałem informację, że twoje główne konto to drafcio11. Sprawdziłem ip i dałem Ci bana na głównym, gdyż cheatowałeś na multi koncie a jest to nie zgodne z regulaminem. Po kilku minutach wbiłeś i mówisz że jesteś czysty, bo pewnie odinstalowałeś ;p
 Viva la Franceeee!
(11-13-2017, 20:54)TheMrKoxGames napisał(a): Gdy zbanowałem Cię na multi koncie, dostałem informację, że twoje główne konto to drafcio11. Sprawdziłem ip i dałem Ci bana na głównym, gdyż cheatowałeś na multi koncie a jest to nie zgodne z regulaminem. Po kilku minutach wbiłeś i mówisz że jesteś czysty, bo pewnie odinstalowałeś ;p
Jak dla mnie to wystarczające dowody, więc proszę o zamknięcie wątku.
Jeden z dinozaurów e-crafta
TMKG sam wiesz nie maiłem nic na drafcio11 miałem haxy na elomelo a na drafcio11 miałeś pewność że miałęm haxy ?
Jak się dostaje bana na jednym koncie a potem wchodzi na kolejne to jest ominiecie bana
A ja cie widzialem jak latales na drafcio11 wczesniej tez tak bylo wiec nie gadaj glupot ze jestes czysty tfu tfu tfu
Po pierwsze.Voltazek a czemu masz warma ?
Po drugie. Mam do was takie pytanie wy jesteście marionetkami Afganistana? Bo tańczycie tak jak on tego chce najwyrazniej.
ten temat nie dotyczy warnów więc nie ma sensu tutaj tego drążyć

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości