• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban
- Nick na serwerze: Bobrzyca
- Kto cię zbanował: neonexik
- Za co dostałeś niby/lub bana: cheaty powodem bana, de facto macro ,,afk"
- Dowody, że jesteś niewinny: można spokojnie sprawdzić w plikach komputera, że nie modyfikowałem żadnych cheatów, dziś rano jedynie odpalałem to nieszczęsne macro
- Usprawiedliwienie: miałem lekcję fizyki na discordzie: 2/3 pulpitu to był udostępniony ekran, 1/3 to minecraft; wszystko na tym samym komputerze, jak wynika, 1/9 monitora to był chat minecrafta a 2/9 gra. W momencie gdy kidmod neonexe, jak twierdzi, napisał do mnie na msg 6 razy czy jestem i czy nie afczę na macro, pisałem dyktowane zadanie do zeszytu i nie patrzyłem na monitor (jak to zazwyczaj robię gdy oglądam YT na telefonie i co pare sekund zerkam na chat mc, ale gdy jest na calym ekranie i nie muszę zajmować się 3 rzeczami jednocześnie. (usprawiedliwienie starałem się napisać jak najbardziej dokładnie z tamtej chwili, liczę też na ub na dsc gdzie się udzielam i zapomniałem że wyzywać można tylko na tyralni)
- Inne: następnym razem będę wyłączać macro, gdy nie będę patrzeć na chat minecrafta; nie wiem czy jest sens tracić setki godzin przegranych na serwie; przestanę niepotrzebnie prowokować administrację do dyskusji na temat niesłusznych banów, bo to też trochę moja wina, że skupiłem się na multitaskingu e-lekcji z grą.
- Kiedy dostałeś bana: 13:00 21.01.21. 
Top 1 Ylath-RPG
Imo bober powinien dostac ub ale kiedy taka sytuacja sie powtorzy to juz nie ma ub tylko bedzie musial kupic

PAMIETAJCIE J**AĆ EXPIKA WSZEDZIE!

~Candid Smile
zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości