• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na h94
Nick Admina : h94

Skarga od: Misiequ_

Opis sytuacji : Admin nie wie co to znaczy liczba mnoga + nie umie czytac ze zrozumieniem co mam na mysli 
NP - Admin kieruje sie taryfikatorem kar dokladnie podpunktem 

1 Przeklinanie na czacie glownym    ( przeklinanie<--- Liczba mnoga czyli jak napisz sobie na chacie ***** to nie powinienem dostac ani muta/kicka/bana za to jakbym napisal ***** ***** o chu ci chodzi to juz predzej bo faktycznie nadmiernie przeklinam ale ze niestety admin nie umie czytac to mutuje/kickuje/banuje kadzego gracza ktory napisz NP ***** lub ***** NP dzis robilem DT i krzok podkradl mi bossa po czym napisalem 4fun krzok ***** i dostalem muta 10 min co jest wedlug mnie dosyc slabe bo nic zlego nie zrobilem nawet nie urazilem gracza jezeli mozna to prosze o Degradacje badz chociaz upomnienie danego admina o czytanie ze zrozumieniem i wytlumaczenie ze Za 1xKurwa nie ma muta -,- dziekuje pozdrawiam) 

Dowody : + zrobilismy test ja _exhaust i bobrzyca po czym ja dostalem muta exhaust kicka i bobrzyca kicka widac to na ss'ie

https://imgur.com/a/pMQJdrO
  Odpowiedz
h94 stosuje się do taryfikatora, to ty źle go interpretujesz. Przeklinanie to jest tak samo jedno, dwa i pięć przekleństw.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości