• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekru
1. Wiek (minimum 15 lat) mam 15

2. Kultura na serwie: Moja Kultura jest 10/10 dopóki się nie zirytuję

3. Czas gry na serwie: mogę nawet 10h, tyle ile mi się chce, o ile nie gram w lola i nie czytam książek, jest do tego jeszcze szkoła 

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu: yes, i have

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer: yes, i can

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS): jak się dostanę do adm to pobiorę

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii: Moja ortografia jest 10/10, lecz czasem nie używam polskich znaków, lub nie zdążę wcisnąć ostatniej literki przed naciśnięciem Enteru

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię  lubię grać (w Minecrafcie uwielbiam budować), czytać książki, gotować i nienawidzę kotów, uczę się języka angielskiego i grania w LoLa, a także podstaw robienia serwerów

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze: od marca/kwietnia 2018

10. Twój nick na serwerze:   Hamme1

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni::  Tak

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać (taryfikator znajduje się na naszym TS3): Tak owszem a jak że 

13. Na jakim trybie chcesz range: EnchantRPG 2.0 / EvolutionRPG 3.0

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range: EnchantRPG 2.0 / EvolutionRPG 3.0
Widze jakiś kult jednostki w tych pytaniach  - odrzucam
  Odpowiedz
Definitywne NIE. Zachowujesz sie jak dziecko 7 letnie, za dużo banów dostawałeś, wyzywałeś jak nie administracje to graczy, kłamiesz w podaniu xD 10/10 kultura co jest śmieszne, nawet nie siedzisz 1h na serwerze wchodzisz tylko napisać jakieś zdanie bez sensu i wychodzisz albo jeszcze zwyzywasz kogoś. Każdy ciebie zna jako kida serwerowego ;/
  Odpowiedz
zgadzam sie z tym
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości