• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odwołania od bana
Nick na serwerze: Wolfik 
Kto cię zbanował: Astrrium 
Za co dostałeś niby/lub bana: Cheaty 
Dowody, że jesteś niewinny: Można sprawdzić moje logi z serwera. 
Usprawiedliwienie: Grałem na paczce antycheat (BlazingPack) 
Inne: Astrrium sprawdził moje logi, gdy grałem na innym koncie, na innym serwerze na cheatach, a podczas gry na e-crafcie miałem bp.
 Kiedy dostałeś bana: 12:50, 19.07.2020
  Odpowiedz
A wiec tak
Po pierwsze nie sprawdzilem twoich logow z innego serwera, bylo jasno napisane, ze logowales sie na e-crafta.
Po drugie miales wlaczonego innego minecrafta.
Po trzecie w twojej bibliotece w godzinach w ktorych byles na serwerze byly aktywne cheaty pod nazwa TWD Cheats (Pandora)
Ode mnie UB nie otrzymasz, twoja prosbe odrzucam, moze ktos z wyzszej administracji postanowi cie odbanowac...
Przegrywają Ci, którzy nawet nie próbowali walczyć.
  Odpowiedz
(07-19-2020, 13:26)Astrrium napisał(a): A wiec tak
Po pierwsze nie sprawdzilem twoich logow z innego serwera, bylo jasno napisane, ze logowales sie na e-crafta.
Po trzecie w twojej bibliotece w godzinach w ktorych byles na serwerze byly aktywne cheaty pod nazwa TWD Cheats (Pandora)
               Ode mnie UB nie otrzymasz, twoja prosbe odrzucam, moze ktos z wyzszej administracji postanowi cie odbanowac...

Nie mam takich cheatow na komputerze. Sprawdz sobie nick czy napewno byl Wolfik na tej ,,Pandorze".
  Odpowiedz
(07-19-2020, 13:28)Wolfik napisał(a):
(07-19-2020, 13:26)Astrrium napisał(a): A wiec tak

Nie mam takich cheatow na komputerze. Sprawdz sobie nick czy napewno byl Wolfik na tej ,,Pandorze".

Na twoim komputerze, a dokladniej w folderze .minecraft jest utworzony folder z plikami TWD Cheats,  z plikami, ktore dokladnie sprawdzilem.
Przegrywają Ci, którzy nawet nie próbowali walczyć.
  Odpowiedz
Astrrium się nie pierdzieli w tańcu. Na 100% coś musiałeś mieć, skoro ci bana wlepił. Już tu nie chodzi o subiektywną niechęć moją do twej osoby, ale wiele osób pisało/mówiło na tsie, że jesteś odpalony i słusznie - wystarczyło poczekać na Astrriuma, który dobrze to wykrył a nie resztę adm., która nie sprawdza przez process hackera. Smile
Top 1 Ylath-RPG
  Odpowiedz
Astrium ale jak on miał cheaty tylko w folderze a nie gral obecnie jakgo sprawdzales na cheatach to za to nie powinienes banowac, jak tak zrobiles to akurat jestem za ub tego gracza, widzialem jak gra on przez tydz on nie expi wiec do tego raczej nie uzywal cheatow, wychodzil tylko na arene gdzie ja przy nim bylem za kazdym razem praktycznie,a juz o haskim nie wspomne bo mowilem mu zeby patrzyl na nich.
Dla mnie cheaty w .mc to nie jest dowod. Jestem za UB Wink
  Odpowiedz
e jestem za unbanem
;x powo
Widze jakiś kult jednostki w tych pytaniach  - odrzucam
  Odpowiedz
A ja jestem za banan
Jebac cheaterow
KOX EVOCRAFTA Big Grin
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości