• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na helpera SDZISZEK
Witam chcialbym zglosic skarge na helpera SDZISZEK.Wczoraj na arenie zginal w naju od mojego kolegi i zaczal go sprawdzac.Kolega otrzymal bana na blazing packu za to ze mial pobrane cheaty na komputerze helper nie sprawdzil nawet logow bo nie umial. Potem kolega uczyl helpera sprawdzac logow XD i okazal sie czysty  i dostal ub. Dzisiaj napisalem na chacie dlaczemu kolega uczyl go sprawdzac logow skoro jest helperem on nic nie odpisal tylko dal mi muta na 15minut.Kiedy na helpopie spytalem o powod nic nie odpisal. Polecam zmienic helpera.
+1 do wyjebania nie potrafi sprawdzać i muty za nic
+2 SDZISZEK nie potrafi sprawdzać, do tego sprawdzał 2 godziny xD
Najbogatszy W Polsce
+69, do wyjebania
Widze jakiś kult jednostki w tych pytaniach  - odrzucam
Helper polega na tym że ktoś napisał rekrutacje i administracja przyjęła podanie to osoba która przeszła tą rekrutacje dostaje role Helper czyli okres próbny KidModa i administracja sprawdza czy się nadaje do administracji policzcie ile razy napisałem administracja xd
Dobra dzieci kochane moje po 1. Czemu tutaj większość jest od Magwarka (a ty hamme do każdego coś masz więc ten twój głos nie ma sensu jeżeli będziesz pisał tak negatywnie w każdym poście ) i się wypowiadacie 1 osoba wystarczy po 2. SDZISZEK jest początkowym Helperem i człowiekiem więc błędy się zdarzają wiec absolutnie nie wiem czemu po 1 niesłusznym banie piszecie na niego skargę, po 3 skarga nie ma sensu bo i tak nic nie wnosi.
Niszczyciel co sprawdzał typa screenami na smarcie się wypowiada, że ktoś sprawdzać nie umie, haha xD
Jeszcze jakiegoś kozaka udaje, bo mu jaja obrosły i ma nie wiadomo po co tyle żetonów, którymi się flexuje, bo mądrością/intelektem bardzo rzadko zabłyśnie.
Do tego spamił SDZISZKOWI, jak czekał na tsie na haskiego, by go zrekrutował, że jest chujowy, że się nie nadaje i żeby się nie dostał i oczywiście pisząc wulgarnie.

Co do skargi, SDZISZEK dopiero się uczy w tej nudnej robocie, błędy się zdarzają a mutów nie macie za nic, tylko za zachowywanie się jak 10 letnie dzieci, które się wyzywają, bo ktoś coś im w klockach zrobił.
Top 1 Ylath-RPG
Każdy wie kto sprawdzał przez ssy i go wyśmiali a dostał się do kidmodów więc klamać to se możesz, ale każdy wie kto sprawdzał przez ssy renifera xDD, aż twojego zaklamanego zycia mi szkoda, wiec cie po prostu zablokuje na forum
Najbogatszy W Polsce
zamknę tą skargę nie ma ona dla mnie sensu...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości