• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na KidModa
1. Wiek: 16 lat

2 Kultura na serwie: Staram się być opanowany i podpowiadać graczom nawet bez rangi,lecz nie będę ściemniał łatwo mnie można wyprowadzić z równowagi

3.Czas gry na serwie: Na serwerze przebywam od 6 godzin do 24 godzin.

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu: Mikrofon oczywiście posiadam.

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer: Oczywiście potrafię.

6. Obecność na TS: Oczywiście przebywam tu bardzo wiele czasu.i przebywać będę jeszcze więcej.

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografi: Oczywiście posiadam ją i naprawdę trudno zobaczyć gdy pisze coś z błędem co jedynie bez liter ą,ę,ć.

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię: Mam na imię Fabian,Ogólnie lubię jeździć na rowerze,grać w piłkę nożną , oraz grać w minecrafta.

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze: Na serwerze zaczałem grać od 2018 na serwerze EnchantRPG,Aż do teraz z przerwą 5 miesięczną.

10. Twój nick na serwerze : FabiaN699

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni: Już od 2018 z wszystkim się zapoznałem 

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać: Oczywiście oraz  będę go przestrzegał.

13. Na jakim trybie chcesz range: Na trybie : UltraEnchant (UE)

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range Tongueosiadam aktualnie lvl 430,lecz rośnie on z każdym dniem.
  Odpowiedz
Jestem na Tak na pewno zmieni dużo rzeczy
+ogarnięty
+lubi bobry
  Odpowiedz
na nie
Irytuje
Randomowa osoba
Irytuje
Lubi powyzywać
Irytuje
Dziecko areny z ue 2.0
Irytuje
Widze jakiś kult jednostki w tych pytaniach  - odrzucam
  Odpowiedz
(06-20-2020, 20:41)FabiaN699 napisał(a): 1. Wiek: 16 lat

2 Kultura na serwie: Staram się być opanowany i podpowiadać graczom nawet bez rangi,lecz nie będę ściemniał łatwo mnie można wyprowadzić z równowagi

3.Czas gry na serwie: Na serwerze przebywam od 6 godzin do 24 godzin.

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu: Mikrofon oczywiście posiadam.

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer: Oczywiście potrafię.

6. Obecność na TS: Oczywiście przebywam tu bardzo wiele czasu.i przebywać będę jeszcze więcej.

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografi: Oczywiście posiadam ją i naprawdę trudno zobaczyć gdy pisze coś z błędem co jedynie bez liter ą,ę,ć.

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię: Mam na imię Fabian,Ogólnie lubię jeździć na rowerze,grać w piłkę nożną , oraz grać w minecrafta.

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze: Na serwerze zaczałem grać od 2018 na serwerze EnchantRPG,Aż do teraz z przerwą 5 miesięczną.

10. Twój nick na serwerze : FabiaN699

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni: Już od 2018 z wszystkim się zapoznałem 

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać: Oczywiście oraz  będę go przestrzegał.

13. Na jakim trybie chcesz range: Na trybie : UltraEnchant (UE)

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range Tongueosiadam aktualnie lvl 430,lecz rośnie on z każdym dniem.

Jestem na tak
Ogarniety, oraz pomocny gracz
  Odpowiedz
(06-21-2020, 09:58)Hamme1 napisał(a): na nie
Irytuje
Randomowa osoba
Irytuje
Lubi powyzywać
Irytuje
Dziecko areny z ue 2.0
Irytuje
dla ciebie kazdy kto sklada podanie jest randomem
Przegrywają Ci, którzy nawet nie próbowali walczyć.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości