• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na KidModa na UE
1. Wiek (minimum 15 lat) : 17 lat

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach) : 9/10 

3. Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze) : Zależy od dnia i zależy jak leży ale zazwyczaj 10h to jestem.

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu - Mam mikrofon. 

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer - Jakieś są tak jak kiedyś.

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS) - Jeżeli jestem na serwerze jestem też na ts.
7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii - Jest dobrze czasem się postawi błąd ale to czasem.

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię - Mam na imię Błażej lubię nic nie robić.

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze - Od pierwszej edycji na UE.

10. Twój nick na serwerze - xBlazejek

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni - Tak

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać (taryfikator znajduje się na naszym TS3) - Tak owszem a jak że

13. Na jakim trybie chcesz range - UltraEnchant

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range - 100 lvl
+wiek
+aktywność
+doświadczenie (był już w administracji)
Ja jestem za Wink
Na sewerze mamy za dużo kidmodów od karania graczy, więc jeśli będziesz tym od pomagania, to jak najbardziej jestem za.
Nie nie nie kiedyś dostałeś szanse i źle ją wykorzystałeś daje się 2 szanse ale nie tobie wiec odradzam i tak jest już nadmiar kidmodzikow wiec po co więcej, żeby był lament itp
nie nie nie nie
Widze jakiś kult jednostki w tych pytaniach  - odrzucam
Nie, nie ty nie
podanie odrzucam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości