• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosba o unbana przez osobę Przemek11
Nick na serwerze: OwOMasterSmiec
kto cie zbanował: neOnExE
za co dostałeś bana : reklama innego servera
Dowody ze jesteś nie winny: nie mam (chyba ze macie plugin czy coś umozliwiający patrzenie na cudze msg to wtedy tak , sam przemek11 napisał mi żebym mu na msg napisał bo tu mogę..)

Usprawiedliwienie: Chciałem z nim pójść pvp a on nie miał żadnego servera pvp a tu nie mogłem z nim sie bić bo ma itemki za zetony od innych i sie tym chwali na czasy wsumie codziennie..

Inne : Sam się pytał mnie jak i koleżanki o jakieś ip a my jako dobrzy ludzie podaliśmy mu coś żeby wszedł i pokażał co potrafi

Data dostania Bana : 12.06.2020 o Godzinie 23:03
To sprowokował on żebyście dali ip A on was zgłosi
KOX EVOCRAFTA Big Grin
skoro on sprowokował to oboje powinniście mieć bana, albo on

bardziej oboje, ponieważ on wymusza złamanie regulaminu, a ty ulegasz i łamiesz regulamin
Widze jakiś kult jednostki w tych pytaniach  - odrzucam
g) Zakaz reklamowania rzeczy nie będących własnością sieci bez pozwolenia.
Moim zdaniem na UB nie zasługujesz... ostateczny głos pozostawię osobie która cię zbanowala, bądź haskiemu.
Przegrywają Ci, którzy nawet nie próbowali walczyć.
Ja chce tylko unbana to mój jedyny i ostatni raż kiedy coś zrobiłem co mogło zaszkodzić serwerowi przepraszam i już nigdy taka sytuacja nie nastąpi z mojej strony jak i przepraszam osoby które z mojej winy ucierpiały bądż złościły się przezemnie co doprowadzało to ich do szału bądz innego rodzaju przemocy , nie chce nikomu nic zrobić juz złego , a to jest mój 1 jedyny perm który dostałem , więc ładnie proszę przemyśleć to i dać mi chociaż tą szanse na nowe drodze życia jaką jest ten serwer i będe wchodził schodek po schodku do stanu spokoju ducha (jedyną rzeczą która by sie przydała żeby nie mieć problemów to plugin umożliwiający /ignore nick ) jeśli jest takowy to przepraszam ale nic nie wiem zbytnio o serwerze a mam na smartrpg tak 8-9k minut
coś koło
https://imgur.com/a/IGPFrHo Niby przemek11 cie sprowokował ale jednak to jest wyłącznie twoja wina że się tak dałeś zbeitować, nie wiem to już kolejny taki ban czytajcie regulamin ze zrozumieniem albo w ogóle go czytajcie Wink Ja bym mógł dać ci ostatnią szanse ale to zależy wyłącznie od haskiego, ale też bierzmy pod uwagę że naprawdę ostatnio tych banów za takie coś było dużo ;c
neOnExE rozumiem to , nie wiedziałem że było za to dużo banów ostatnio bo nie jestem administracją i wiem że nie zawsze macie czas na wszystko każdy ma swoje życie prywatne i są rzeczy ważne i ważniejsze nie chce być dla nikogo już pasożytem czy tam insektem chce po prostu w spokoju pograć i wrócić na swoje główne konto , zrozumiem jeśli jednak nie dostanę ub normalnie ale wole narpiew sprubować tej opcji jeśli zawiedzie będe muśiał wydać te "20zł" żeby módz sie cieszyć grą dalej
nigdy więcej nie podowaj nikomu IP na msg nawet jak ktoś cię to oto prosi masz UB ale ostatni raz.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości