• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołańsko od bana
- Nick na serwerze: Bobrzyca
- Kto cię zbanował: haski
- Za co dostałeś niby/lub bana: wtrącanie się w sprawy adm. (nq)? X'D
- Dowody, że jesteś niewinny: punkt niejasny, nwm jak dowody mam zdobyć - n0mandzik zmień to
- Usprawiedliwienie: Jakiś gracz z 50lvlem napisał do kogoś, że chce, aby mu matka zginęła i dostał za to tylko kicka. Ja piszę, że to nie jest słuszna kara i powinien dostać tempbana, po czym haski uznał, że dostane bana na 1 dzień za wtrącanie się w sprawy adm., w związku z wczorajszą rozmową na ts3 o nakazie takowego niewtrącania się. Osobiście ja i PologneKiszor czujemy się zażenowani sytuacją na trybie i podejściem administracji do karania, tyle że on już odpuścił dyskusję z wiatrakami - nie można bez obaw napisać swojej opinii, bo od razu podciągacie błahostki pod przyczynę do bana.
- Inne: screen bana https://zapodaj.net/c7977314688b5.png.html
Może po prostu skończę korzystać z wolności słowa i pisać swoje zdanie na różne tematy na chacie, przepraszam.(???)
- Kiedy dostałeś bana: 17:30 - 19.05.2020
Top 1 Ylath-RPG
Zgodzę się z tym ponieważ dostałem raz już mute na godzinę za "wtrącanie się w sprawy administracji" po napisaniu "mute dla tego pana proszę".
Nie jest to według mnie fair, szczerze to denerwuje.
Na tym poziome "bawienia się w administrację" nie sądze, że ban jest rozwiązaniem tego typu sytuacji.
Według mnie należy się takiej osobie/graczowi unban.
jest jak jest
https://imgur.com/a/rRdEBlI

wejdziesz na bylejaki polski serwer z tysiacem lub dziesiatka graczy online zyczysz komus najgorszego czyli smierci bliskiej osoby masz bana a czesciej nawet perma

wejdziesz na ecrafta gosc ktory raczej nigdy nie wesprze serwera cos takiego napisze i dostanie tylko kicka, ktos upomni ze kara jest zdecydowanie zbyt laskawa - dostaje bana

gdyby ktokolwiek przypuscmy osoba na ssie napisala do ciebie haski aby bliska osoba ci nie zmarla, a zdechla to tez pewnie bys perma wlepil
nawet gdybys nie byl adminem, a ktos by ci tak napisal to na pewno mialbys w myslach cos w stylu "nie no za takie cos to ban powinien byc"

rozumiem ze bylo mowione, abysmy nie wtracali sie w sprawy administracji
no ale k**** bez przesady zeby w takiej sytuacji nadal sie stosowac do tej zasady ktora jest smieszna, ale to juz inna sprawa
ban jest jak najbardziej niesluszny
Spróbuję być obiektywny

Generalnie nic w regulaminie o tym nie ma.

Są sytuacje takie sytuacje z rodzinną i inne typu taka jak wczoraj ja z neonem ( Czemu zaczął mnie wyzywać ).

Była mowa o tym że się nie wtrącamy.

Proszę wziąć to pod uwagę
jak wam się nie podoba system karania zapraszam na te bylejakie serwery z tysiącami graczy... Dałem ci bana bo byłaś przy tej rozmowie i dobrze wiedziałaś że zbanuje bo ja nie jestem osobą która słowa rzuca na wiatr
haski podobno masz 18 lat wiec tak sie spytam z ciekawosci
glosujesz na pis?
Może odniesiesz się do całego odwołania a nie jego części, o której wiem? Rozumiem co powiedziałeś wczoraj, ale moim zdaniem nie jest to ,,wtrącanie się" w sprawę administracji, tylko wyrażenie opinii, że kick za życzenie śmierci czyjejś matce to bardzo niewielka kara, kiedy za wolność słowa mam bana. W dodatku przepraszam za ,,swoje złe zachowanie" i mam zamiar już nic nie pisać byście mnie banowali za nic, bo jakąś durną zasadę sobie ustaliliście, której nie uwzględniliście w regulaminie.

btw., mikaj1 dostał unbana, mimo podawania danych osobowych
Top 1 Ylath-RPG
Haski ale gdyby ktoś życzył śmierci twojej rodzinie to byś dał perma cnie? Kox adminek
kox moderacja, do wyjebania
Widze jakiś kult jednostki w tych pytaniach  - odrzucam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości