• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o Unban'a
- mikaj1
- _FuunY
- Za podanie imienia i nazwiska pewnej osoby.
- Dodam w załączniku, zamazałem nazwisko.
- Podałem owe imię i nazwisko w świadomości, że jest to tylko NICK na discordzie. Nie wiedziałem że to prawdziwe imię i nazwisko tej osoby.
- Dzisiaj o ok. 14:35.

Załączone pliki Miniatury

+1 ub dla niego
A więc tak jak dla mnie jestem za odbanowaniem jego.
Jeżeli nazywasz się swoim imieniem i nazwiskiem w polu nicku nie powinieneś mieć problemu że ktoś go wymawia dlatego że jeżeli wpisujesz imię i nazwisko w polu nicku staję się to twoim nickiem mam taki przykład gdybym nazwał się imieniem prezydenta na discordzie i ktoś by to napisał w minecraft imię prezydenta mógłbym się ubiegać za napisanie tego?
może mam zbieżność imion 
w dodatku miałem podobną sytuacje podczas podawania jego tagu discord dałem jego tag discord czyli jego nick w przypadku tej sytuacji jego imię i nazwisko i cyfry to miał do mnie problem o dawanie jego imienia i nazwiska a jak inaczej miałem dać jego tag discord????? no właśnie jak dla mnie wina leży u osoby oskarżającej bo nazwała się swoim imieniem i nazwiskiem zamiast nickiem.
przykład gdybym nazwał się swoim imieniec i nazwiskiem zamiast nicku to nikt by nie mógł mnie oznaczać? bo to dawanie danych osobowych kiedy to ja sam siebie tak nazwałem?
odpowiedź leży już dla czytającego tego post dziękuję i pozdrawiam sogler
Zgadzam się z panem Sogler3, jestem za odbanowaniem konta mikaj1
Nie pytaja cie o imie jesli go nie masz.
masz UB to twoja ostatnia szansa więcej nie podawaj takich danych nawet jak ktoś ma taki nick. to się tyczy też innych osób

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości