• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
- Nick na serwerze: xivde
- Kto cię zbanował _FuunY
- Za co dostałeś niby/lub bana: Cheaty
- Dowody, że jesteś niewinny: https://imgur.com/a/Jvky1Jf
- Usprawiedliwienie: Miałem macro + nie zwracałem uwagi na chat.
- Inne: brak
- Kiedy dostałeś bana : Piątek, 15.05.2020
Moim zdaniem powinienes dostac ub... ja gdy zbanowalem osobe jak nie reagowala na moje pytania, dostala bana za macro na afk, a potem dostala ub. Jak wyzej, druga szansa sie nalezy kazdemu.
Pozdrawiam
Przegrywają Ci, którzy nawet nie próbowali walczyć.
(05-15-2020, 20:19)Astrrium napisał(a): Moim zdaniem powinienes dostac ub... ja gdy zbanowalem osobe jak nie reagowala na moje pytania, dostala bana za macro na afk, a potem dostala ub. Jak wyzej, druga szansa sie nalezy kazdemu.
Pozdrawiam

Cieszy mnie twoja opinia na ten temat Smile
Generalnie olewałeś mnie podczas sprawdzania dopiero gdy neonexe napisał że jesteś sprawdzany i czm nie odpisujesz to napisałeś że nie masz zamiaru ts pobierać.
Nie miałbym problemu cie odbanować ale masz od samego początku problem do mnie za to że cie sprawdziłem za to że masz bana.
Zostawiam opinie do wyższej administracji Smile
(05-15-2020, 20:34)_FuunY napisał(a): Generalnie olewałeś mnie podczas sprawdzania dopiero gdy neonexe napisał że jesteś sprawdzany i czm nie odpisujesz to napisałeś że nie masz zamiaru ts pobierać.
Nie miałbym problemu cie odbanować ale masz od samego początku problem do mnie za to że cie sprawdziłem za to że masz bana.
Zostawiam opinie do wyższej administracji Smile

Nie zwracałem uwagi na chat więc nie widziałem że do mnie piszesz. Dopiero gdy neon się teleportował do mnie to spojrzałem na chat sprawdzić czy czegoś on nie pisał do mnie. A nie pisałem nic o tym że nie mam zamiaru pobrać ts'a tylko że nie mam Smile
Jestem za unbanem
Masz unbana

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości