• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Kidmoda
Mam 16 lat a mimo to czuję że moja kultura jest zachowana na wyższym poziomie niż niektórych graczy. Na serwerze średnio spędzam 5 godzinn dziennie a mikrofon mam 5*. Byłem moderatorem już na innym serwerze i często musiałem sprawdzać takich cwaniaków więc myślę że jestem doświadczony w tej sprawie. Teamspeak to moja główna platforma do rozmów więc mogę być na niej ciągle jak jesten online. Z ortografią nie mam problemu chyba że jestem zmęczony wtedy może troche mniej przykładam uwagę do tego ale staram się pilnować. Od 7 lat trenuje piłkę nożną i ogólnie kubie uprawiać sporty. Interesują mnie też gry komputerowe, słuchanie muzyki oraz spotykanie sie ze znajomymi. Na serwerze nie gram zbyt długo może koło 3 tygodni ale bardzo go polubiłem i głównie na nim spędzam czas. Mój nick to LucznikMroku. Regulamin serwera przeczytałem w tamtym tygodniu, lecz w razie potrzeby przeanalizuje go ponownie. Na TS serwera spędziłem już sporo czasu i wydaje mi się że znam go dość dobrze. Chciałbym rangę na trybie EnchantRPG ponieważ tam posiadam 126 poziom ale rekrutacja jest na SmartRPG na którym posiadam tylko 4 poziom.
Przepisz podanie według wzoru, brakuje pare pytań - np. o taryfikator. Jeżeli to możliwe ogarnij to do jutra do 18. Pozdrawiam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości