• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na kidmoda
Heart 
1. Mam 20 lat

2. Aktualnie moja kultura na serwerze jest koszmarna i się do tego przyznaje. Istnieje różnica pomiędzy klientem a sprzedawcą. Sprzedawca ma w obowiązkach bycie kulturalnym jak i pogodnym dla klienta by go kupić, trzymać go za kule i wyssać z całego pitosu. Moją teorią chciałbym przekazać to jak ja mogę się zmienić mając kidmoda na serwerze. Sądzę, że mógłbym mieć przykładne zachowanie dla innych kolegów z administracji.

3. Przebywam minimalnie 3/4 godziny na serwerze codziennie. Wszystko jest zależne od tego jak mój dzień wygląda. 

4. Posiadam mikrofon.

5. Moje umiejętności kończą się na wykrywanie ukrytych folderów jak i sprawdzenie skryptów na danych wersjach gry. To jest kwestia przypomnienia sobie rozmiarów plików.

6. Moje konto na teamspeak jest praktycznie 10/11h, tak jak napisałem wyżej, jeśli jestem online to odpowiadam jak i pomagam. Jak mnie nie ma to mnie nie ma, jasne jak słońce.

7.Sądzę, że mniej więcej ogarniam orto.

8. Mam na imię Jakub i lubię :

Spać.
Słuchać muzyki.

Rysować smoki

Marzyć.

Pisać na komputerze.

Jeść.

Jeździć na rowerze.
Czytać.

9. Gram na serwerze od bodajże 2017 roku.

10. Mój nick: ZetPe

11. Zapoznałem się z regulaminem

12. Tak owszem a jakże

13. Tryb to : SmartRPG

14. 70+
[Obrazek: giphy.gif]
Podanie zostało przyjęte. Zostałeś przyjęty na okres testowy 3 dni na Helpera. Po tym czasie zadecydujemy o Twojej randze. Jeżeli to możliwe zjaw się na TeamSpeaku serwerowym dzisiaj o godzine 21. Pozdrawiam!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości