• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
1. Wiek (minimum 15 lat) : za miesiąc 15

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach) : 7/10, Jak byłbym kidmodem poprawiłbym się bardzo szybko, ponieważ nie szukam wrogów i konfliktów.

3. Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze) : Dziennie od 6-10h 

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu : Posiadam Mikrofon

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer : Mogę Sprawdzać dowolną metodą skype/discord/teamviewer/anydesk

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS) : Jak jestem na serwerze jestem równiez na ts3 i chętnie pomagam innym graczom.

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii : 9/10

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię : Mam na imię hubert, lubię grać w wolnym czasie w minecrafta i spędzać czas na serwerze.

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze : Od 2017 roku z przerwami.

10. Twój nick na serwerze : Niszczyciel1337

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni : Tak, zapoznałem się.

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać (taryfikator znajduje się na naszym TS3) : "Tak owszem a jak że"

13. Na jakim trybie chcesz range : SmartRPG

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range : 80
Najbogatszy W Polsce
Wiedza o serwerze na duży +
Pomocny
bardzo duża wiedza o serwerze
Po pierwsze wiedza o serwerze po drugie pomaga innym a po trzecie pogodny gracz co większość spraw rozwiązuje na spokojnie
Podanie zostało przyjęte. Zostałeś przyjęty na okres testowy 3 dni na Helpera. Po tym czasie zadecydujemy o Twojej randze. Jeżeli to możliwe zjaw się na TeamSpeaku serwerowym dzisiaj o godzine 21. Pozdrawiam!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości