• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie
Heart 
- Nick: DRATWO
- Kto cię zbanował: MCk199
- Za co dostałeś niby/lub bana: Dostałem screenshota https://prnt.sc/ro5pp7
- Dowody, że jesteś niewinny: osobiście dowodów nie mam, przyznam się, że nadużywałem capsa i to mega no ale zebym perma odrazu dostal?

- Inne: czemu dostałem perma skoro nigdy wczesniej nie dostałem zadnego bana? sam nie wiem z jakiego powodu mam tego bana, "reklame serwera"? "sprzedaż konta"? MCk dostał screenshota ale zrobionego w taki sposób ze nie widać pozniejszego "XD" które oznaczało że sprzedaż byla dla beki... nawet jesli nie dostane ub to chciałbym chociaz dostac odpowiedz na te pytania...
- kiedy dostałeś bana: 28-03-2020
Jak napisałeś ze sprzedajesz konto, ale pozniej piszesz ze dla beki, to bezpodstawny ban, bo sobie żartowałeś i nawet przyznałeś na chacie, a to nie jest reklama bo nie podałeś całe IP, Ten Mck juz dawno powinien wylecieć, ale kgaz go trzyma Big Grin
Najbogatszy W Polsce
Ale skoro Mck dostał takiego screena to na podstawie tego właśnie screena cie zbanował. Jeżeli uważasz, że było to dla beki to wyslij ss z tym twoim późniejszym ,,XD,, lub jakiekolwiek dowody, że to było dla beki i wtedy sie ubiegaj o UB.
tak może się każdy tłumaczyć.
Jeśli masz jakieś dowody że był to żart to pokaż je. Jesli jednak nie masz to uba nie będzie.
Na przyszłość, jedna osoba może sobie tak żartować ale inna może faktycznie chcieć sprzedać konto. Problem w tym że ciężko to odróżnić Smile
bo jak sam napisałeś, wystarczy dodać "XD (co swoją drogą nie jest żadnym dowodem na niewinność bo "xd" nie jest jasnym przekazem "żartu") ".
Za takie coś obowiązuje ban na zawsze - złamanie kilku podpunktów w regulaminie.
Zamknę

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości