• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na kidmoda :-)
1 Wiek : 15 lat
2 Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach) 8.5/10, czasami zdarzają się sytuacje konfliktowe, lecz najczęściej wynika to ze zwykłych prowokacji :/
3 Czas gry na serwie w tygodniu (gdy jest szkoła) 3h, w weekendy do 12h-13h
4 Obowiązkowe posiadanie mikrofonu Posiadam
5 Umiejętność sprawdzania gracz przy pomocy Skype/teamviewer. Preferuje jednak dsc bądź anydeska
6 Obecność na ts. Będąc online na serwerze jestem na ts'ie
7 Wymagan
a ortografia. Myślę, że dobra aczkolwiek zdarzają się błędy
8 Opisz co lubisz robić i jak masz na imię. Mam na imię Mateusz. Lubie grac na komputerze i w koszykówke
9 Od kiedy grasz na serwerze? Na serwerze zacząłem grać po starcie e-rpg  ale z przerwą 4-miesięczną
10 Nick na serwerze: JemKotlety123
11 Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni? Tak
12 Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i czy będziesz go przestrzegać? Tak owszem a jak że 
13 Na jakim trybie chcesz rangę? Ue
14 Lvl na trybie gdzie starasz sie o range W momencie, w którym pisze  677 ale będzie większy
Moim zdaniem Kotlet nadaje się na KidModa, odkąd wbiłem na server często mi pomagał ogarniać różne rzeczy z którymi nie dawałem sobie rady np : sekrety czy tłumaczenie jak mam zrobić misje.Wydaje się miłą osobą i jeszcze raz polecam go pełnienia roli KidModa.
polecam kotleta nadaje się na kidmoda wydaje się miłą osobą zawsze pomaga jest uczciwy i ogl dobry kasztan z niego
Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości