• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Kida MCk199
KidMod MCk199, Daje Muty Na 30 minut, za to ze kogos wyzywałem, jest tu coś takiego jak taryfikator kar a ten mi daje muty na 30 minut z mostu. Tu są ssy https://imgur.com/a/YyPo4pn
Druga Rzecz, Przez MCk199 I jego prowokacje i niszczenie trybu ludzie uciekają z serwera, teraz normalnie w dzień na erafii gra tylko 10 osób, bo się kozaczy i wyzywa np mnie Od Kluchy, Obszczyciela.
Idę sobie na Dungeon Upiorna Twierdza, nagle patrze a z /v wychodzi MCk199, Nie wziął biletu, tepnął się do mnie na vanishu i wylaczyl vanisha i ksuł mi Mroczną Śmierć, Nie zuzył biletu, bo się tepnał na vanishu, ten tryb nie ma sensu kiedy Taki dzieciaczek niszczy serwer i ksuję moby, Jak wchodze na losowe expowisko, on włącza vanisha, widzi gdzie jestem i się tepa do mnie, przez niego bardzo dużo osób skończylo grę, jeżeli się MCk199 nie ogarnie, to za tydzień na erafii będa tylko jego przydupasy z gildii :p
W twoim przypadku, kiedy te muty są podejrzewam codziennie, to pół godziny jest odpowiednie jako 1. mute.
Co do spadającej liczby graczy, to można to zwalić na wszystko w sumie i nie ma chyba dowodu na to, że akurat to wina mck.
A co do tepania się na vanishu, to kiedy wyłącza się vanisha, to tepa cię tam, gdzie go włączyłeś, więc nie umożliwia to wchodzenia na mapy bez przepustek.
Skoro nie ma żadnych sensownych zarzutów to ja zamknę

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości