• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga Na MCk199
Kidmod na Ts3 dał mi bana na godzine za cytuję "Obraze członka administracji"
nigdzie go nie obraziłem, nie wyzywałem go na kanale, ani nic, gadałem z francusem on dołączył, później francus miał zw
a on napisał na strefie Moderator francus "jak możesz gadać z tym przygłupem czy coś takiego"
ja mu napisałem, że jest śmieszny, i ma coś nie tak z głową, a ten mi dał bana na godzine za obraze jego
To jest po prostu śmieszna administracja.

Screeny Z Bana : https://imgur.com/a/x9ohaNw
http://prntscr.com/r0ul42
To jest obraza czlonka administracji? Mozg ci brakuje, bo mnie zwyzywales pisząć na kanale francusa Strefa Francus moderator, ja napisalem ze ci mozgu brakuje i to cie uraziło? xDD po pierwsze to sobie powinieneś dać bana a nie mi, po drugie to nie była obraza, Bo jakbym cie obrażał to bym cie wyzywał, a tam nic cie nie wyzywałem.
i zalecam zapoznanie się z regulaminem ts (przeczytaj go kilka razy i ze zrozumieniem)
ale jako że zapewne nie wiesz gdzie takowy się znajduje to prosze bardzo :
1. Zakaz obrażania graczy/administracji na kanałach publicznych (administracyjne to administracyjne a nie publiczne, publiczne są niżej)(to o co ty mnie posądzasz)
4. Zakaz wyzywania graczy/administracji na prywatnej wiadomości (a to jest to co ty zrobiłeś)
jeśli masz jeszcze coś sensownego do dodania to śmiało pisz. tylko przestan się powtarzać i zapoznaj się z regulaminem w pierwszej kolejności.

z mojej strony to wszystko Wink
Ty siebie słyszysz? Od Kiedy Brakuje Ci Mózgu to jest obraza? a jak bym to napisał w formie żartu albo ironicznie to co? dasz mi bana za żart? gościu dorośnij troche bo na twój wiek to dziwne, że Brakuje ci mózgu ciebie rusza, a jeżeli tak jest to nie wiem co robisz na tym serwerze, bo ja mam fale hejtu/krytyki na serwerze i szczerze mam to w *****, a ty o jakieś powiedzenie i inne bzdety dajesz mi bana na godzine xD.
boże dzieci nie kłócić się o bana na TS ....

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości