• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszny ban na UltraEnchant
Witam chciałbym poruszyć temat niesłusznego bana na serwie UltraEnchant
kto cie zbanował:KGaZ
Za co dostałeś niby/lub bana:Za killaure/Cheaty
Dowody, że jesteś  nie winny:Nieczuje się powołanym do winy gdysz niezostałem nawet sprawdzony a trzy machnięcia mieczem  nieudowadniają ze mam killaure
Usprawiedliwienie:Jak juz pisałem wyzej trzy razy machnąc mieczem to kazdy potrafi mialem Miecz opentanego +7
Inne:Mój nick z gry Niebieski12 i tak jak juz powiedzialem wyskoczylem na /arena sie pobic z innymi itemami i bylo wszystko ok pomyslalem sobie ze zabije bobrzyce 3 uderzenia i jej niema zabilem ją i potem poszedlem na dzialke zamienic itemki
i dostalem bana za cheaty najgorsze jest to ze bobrzyca napisal ze mam cheaty i od razu dostalem bana bez zastanowienia i KGaZ potem tlumaczyl sie ze widzial cale zajscie co jest nieprawdą
Mam nadzieje ze xN0MANDx wezmie mojego bana pod uwage i wezmie całą tą sprawe w swoje ręcę

Dziękuje Big Grin
Bezczelnie kłamiesz... Kgaz oglądał całe zajście... Biłeś mnie przez osobe ze swojej gildii i twierdzisz, że niesłuszny ban?
Top 1 Ylath-RPG
Bobrzyca zawsze jak wychodzi ze swoimi itami na poważne się do mnie zgłasza , niby jak mi udowodnisz że mnie tam nie było , skoro od tego mam vanisha
leci ub
[Obrazek: 71_1272573965-png.11067]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości