• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupywanie itów za psc
Information 
Nick:TheTresh
Zbanował mnie:No1F1nger
Dostałem niby bana za kupywanie itów za psc

Logi SS/rozmowa
Kilon132 chciał mi sprzedać swoje konto za 200zł psc wiec napisałem do niego bo chciałem mieć dowody że sprzedaje ity na serwie i od razu dać dowody na forum bo inaczej nie uwodnilibyście mu zbytnio tego wiec udawałem że chce od niego to kupić wiec napisał jak dam kod psc na 200zł to da mi konto wiec napisałem losowe liczby że niby gram napalenca i dałem dowody do No1F1inger on stwierdził ze kupiłem te ity naprawde a tak nie było  możecie sprawdzić se np Logi albo moje konto co na nim jest
-Kiedy dostałeś bana 12.11.2019
Daje ss z tego co mam możecie sprawdzić logi więc bardzo mi smutno że mam bana bo bardzo lubiłem serwer i na nim już kupiłem niektóre rzeczy u admina za psc wiec robiłem to legalnie i nigdy nie kupywałem rzeczy od innych graczy
Chciałem dodać chciał mi sprzedać konto na trybie ultrarpg i dostałem Perma bo zapomniałem dodać

Z poważeniem TheTresh

Załączone pliki Miniatury

xD
no ten tego fajne huzuni... UB nie ma na przyszłość jak chcesz UB to wrzuć SS gdzie nie masz cheatów ON bo tak średnio chce ci uwierzyć

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości