• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłow
1. Dodanie regulaminu forumowego. - A więc tak, na forum w dziale "EvolutionCraft" powinny być regulaminy (wiem serwerowni już jest ale ogólny forumowy) który ja mogę napisać.

2. Czarny motyw. - Na forum powinno zostać dodany czarny motyw, jeśli ktoś pracuje wieczorami na forum to musi zmniejszyć jasność bo będą go bolały oczy. ;V

3. Dodać nową kategorie "Forum" w tej kategorii, by były rekrutacje do administracji forum, która pilnuje całego forum oraz rekrutacja do niższej propozycji; czyli jak ktoś złamie regulamin to ostrzega go aby zmienił ten kolor i jeśli ktoś złamie regulamin to się go po prostu ostrzega.

4. Nowy dział: kącik graficzny w którym inni użytkownicy mogą składać zlecenia innym grafikom albo i inni gracze mogą robić prace graficzne. Użytkownicy którzy zdadzą na grafika będą musieli obowiązkowo zrobić zlecenie które zada inny użytkownik.
1. Są już regulaminy poszczególnych działów na forum, może trochę przestarzałe, ale są.

2. Ktoś pracuje wieczorami na forum? Jeśli już ktoś wchodzi na forum to zazwyczaj albo żeby napisać jakiś wątek, co zajmuje max 10 minut, albo żeby sprawdzić czy ktoś odpowiedział na jego wątek, co zajmuje też max 10 minut. Więc nie jest ten ciemny motyw potrzebny, chociaż ja osobiście wolałbym chyba używać ciemnego.

3. Administracja forum? To także jest bezużyteczne, bo na tym forum prawie nie ma ruchu, jeden wątek pojawia się co kilka dni. Są oczywiście jakieś większe fale, ale rzadko się to zdarza. Administracja serwerowa wystarcza do ogarniania zarówno serwera jak i forum.

4. Tak jak napisałem punkt wyżej, na forum jest bardzo mały ruch i to by się nie sprawdziło.

Poczekam jeszcze z zamykaniem, aż wypowie się haski czy też xnx.
https://e-craft.pl/forum/forumdisplay.php?fid=28 dział do fanartów/grafik jest tylko że nikt nie używa ja nie widzę problemu wstawiania tam grafik ZWIĄZANYCH z serwer. To forum dotyczy serwera w MC a nie jest forem na zlecenia graficzne od tego są inne odpowiednie strony w internecie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości