• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The_Criss
1. Wiek (minimum 15 lat) - Aktualnie posiadam 15 lat.

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach) - Obecnie po powrocie na serwerze sądzę, że jestem bardzo kulturalny, kiedyś było gorzej ale sądzę, że się zmieniłem.

3. Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze) od 2 godz i więcej.

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu - Mam.

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer   - Potrafię sprawdzać graczy.

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS) - Oczywiście

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii (czyli nie robić błędów typu: "Czy pżyznajesz sie do chitów") - Znam zasady ortografii oraz interpunkcji.

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię - Nazywam się Kuba, mam 15 lat. Interesuję się piłką nożną, a moim ulubionym piłkarzem jest Ronaldo Nazario De Lima. W minecraft gram już jakoś 5 lat.

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze - Z 2-3 lata jeżeli się nie mylę.

10. Twój nick na serwerze    - The_Criss

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni - Tak.

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać - Tak owszem, a jak że.

13. Na jakim trybie chcesz range - Metin2

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range  -   plus minus 10200
KidMod na metinie nie jest potrzebny gdyż najczęstsza liczba osób na tym trybie to 0 niekiedy 1 więc NIE

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości