• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga Na FLYNOIDKA
Tani Moderator dał mi bana na 1 dzień za loganie z areny, o to dowody

liczę na degrada, kiedyś się przyda bo ten flynoidzik juz mnie *****, daje bezsensowne dowody i jeszcze wyzywa na chacie graczy
serwera ultra enchant. przez takiego moderatoreczka serwerek upada, dajcie mu tego degrada bo serwer upadnie na dno
https://imgur.com/a/8zvRlcO

Pozdrawiam Obszczyciel :XD
Niszczyciel na początku powiem żeby była jasność nie bronię FLYNOIDA ale ty też nie przesadzaj masz fragment logów serwera
[15:45:26] [Server thread/INFO]: FLYNOID issued server command: /ban Niszczyciel1337 Inne2 Elo stivku
[15:45:38] [Server thread/INFO]: FLYNOID issued server command: /unban Niszczyciel1337
wiec piszesz skarge o to że dostałeś bana na 12 sekund podkreślam 12.... porozmawiam z FLYNO ale degrada nie będzie bo za co ... za bana na 12 sekund .... na razie nie zamykam poczekam na twoją odpowiedź ale myślę że sprawa wyjaśniona ....
Pomyliły mi się komendy.
/ban Inne2 z Inne Miało być na 1h
Robię szybką edycję haski, bo źle przeczytałem wiadomość myślałem, że to on xD
I naprawcie to z tym loganiem...
Tak tylko ile razy ja ciebie wyzywam nawet nie agresywnie, tak jak ty mnie co chwile nawet na innych trybach widzę czasem jak wyzywasz mnie i piszesz o mnie bajki.
A serwer nie upada z mojej przyczyny bo ja nic nie robię takiego złego co powoduję utratę graczy :/
A też ludzie kończą grę na UE bo wychodzą z najem na /arena. A to już nie moja wina.
Nawet na forum jesteś taki no, nie zbyt przyjazny dla środowiska...
Terminator
I CO Z TEGO, DOSTALEM BANA NA ARENIE!, NIECH NIE DAJE BANOW TYLKO KICKI!

NIE BEDZIE DEGRADA = NIE BEDZIE OSOB
Nie dałem ci bana na /arena xD
Jak już wyszedłeś z niej to dałem.
Terminator
rozumiesz coś?
przez te twoje /v i takie oranie gracze nie chcą grać w dodatku wyzywasz graczy i dajesz bezsensowne powody
to tylko degrad zadziała.
Wiesz co ty piszesz ? xD
Nie no nie będę do twojego poziomu się zniżał
Terminator
nie no wszystko jest w logach serwera, tylko im sie szukać nie chce.
zamykam
i dla twojej informacji na arenie zablokowane jest /v + w logach nie widać gdzie wpisywał /v czy na arenie czy na spawn czy na działce ....

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości