• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszny ban
Brick 
- Nick na serwerze - Cyprianek69
- Kto cię zbanował - NoF1nger
- Za co dostałeś niby/lub bana - za cheaty, wlasciwie to nie wiem. Mialem byc sprawdzany i chcialem zainstalowac discorda ale stary laptop nie wyrobil i wszystko sie zawiesiło. Kiedy chciałem wrocic mialem juz bana
- Dowody, że jesteś niewinny - nie mam dowodow ale mozna mnie sprawdzic, poza tym dzien przed banem kupilem vipa a w jakim celu mialbym cheatowac na serwerze na ktorym zakupilem vipa. 
- Usprawiedliwienie - Chcialem wspolpracowac z kidmodem i udowodnic swoja niewinnosc lecz nie dostalem takiej mozliwosci, poniewaz jak juz wyzej napisalem caly system sie "zamrozil". Napisalem na pw na discordzie do kidmoda liczac na jakas normalna konwersacje i rozwiazanie problemu jednakze tego nie otrzymalem 
- Inne - licze na szybkie i sprawiedliwe rozwiazanie problemu
- Kiedy dostałeś bana - 16.11.2019 godzina około 13
At At At At At At
jeżeli wyszedłeś z serwera pod czas sprawdzania bądź nie odpowiadałeś na pytanie kidmoda traktowane jest to jak brak współpracy więc ban słuszny. A co do tego że kupiłeś VIPA i po co miał byś cheatować to powiem ci że niekiedy ludzie z TOP lvl potrafią bana za cheaty dostać posiadają naj ity na serwerze więc ...

UB nie ma

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości