• 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
1. Wiek (minimum 15 lat) : 14,5

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach) Jestem dość wybuchowym graczem, staram się być opanowany, lecz jestem podmiotem ataku dla wielu osób które wyrobiły sobie opinie o mnie na poprzednich edycjach. A swoją Kulturę Przedstawiam na 6/10

3. Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze)
W miarę możliwości staram się grać jak najwięcej tylko mogę. Zwykle jest to od 6 do 10 godzin dziennie. Staram się nigdy nie być tzw.AFK.

4. Obowiązkowe Posiadanie mikrofonu Posiadam mikrofon, występują tylko delikatne szumy, które nie są uciążliwe

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer
Preferuje sprawdzanie przy użyciu anydeska badź Discorda, nie posiadam Skype, lecz w każdej chwili mogę go pobrać, doświadczenie w sprawdzaniu mam bardzo duże, wykrywam większość cheaterów.

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS) Na TS jestem dostępny praktycznie cały czas, a na pewno zawsze kiedy jestem na serwerze. Znam sie mniej więcej na TeamSpeaku, mogę pomagać w wielu sprawach na TS.

[i][b]7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii (czyli nie robić błędów typu: "Czy pżyznajesz sie do chitów") : moja ortografia jest praktycznie perfekcyjna, zdarzają mi sie pojedyńcze błędy, które występują bardzo rzadko, jedynie nie korzystam z polskich znaków typu ó ą ę ł ń. Gdybym miał się oceniać dałbym sobie 9/10[/b][/i]

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię: Nazywam się Jasiu, Mieszkam W Województwie małopolskim  interesuje się informatyką, oraz grami jak i programowaniem komputerowym, w wolnym czasie lubię grac w minecrafta.

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze : Gram na tym serwerze od około trzech lat, wrócilem do niego po dość długiej przerwie, mam zamiar kontynuować moja przygodę z tym serwerem !

10. Twój nick na serwerze : Niszczyciel1337

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni : Oczywiście

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go 
przestrzegać [i][b]Tak, owszem a jakże.[/b][/i]

13. Na jakim trybie chcesz range : UltraEnchant

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range : Udało mi się osiągnąć  1041 Poziom
  Odpowiedz
Na TAK
+/- wiek
+ LVL
+Ma doswiadczenie na pewno
+/- Kultura
+ Jest aktywny na TS
+Rozpisal sie dosc ladnie
  Odpowiedz
(10-12-2019, 20:47)aezakmi napisał(a): 1. Wiek (minimum 15 lat) : 14,5

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach) Jestem dość wybuchowym graczem, staram się być opanowany, lecz jestem podmiotem ataku dla wielu osób które wyrobiły sobie opinie o mnie na poprzednich edycjach. A swoją Kulturę Przedstawiam na 6/10

4. Obowiązkowe Posiadanie mikrofonu Posiadam mikrofon, występują tylko delikatne szumy, które nie są uciążliwe

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze : Gram na tym serwerze od około trzech lat, wrócilem do niego po dość długiej przerwie, mam zamiar kontynuować moja przygodę z tym serwerem !

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range : Udało mi się osiągnąć  1041 Poziom

Jest nawet ok, duzo gra, ma wysoki lvl (ma duza wiedze), Jedyny minus to ta kultura Rolleyes
Inteligencja nie oznacza mądrości  Tongue
  Odpowiedz
Przecież już twoje podanie zostało odrzucone, więc nie rozumiem po co się wysilać drugi raz, żeby znowu haski je odrzucił.
  Odpowiedz
Nie Piszę w regulaminię, że nie można pisać więcej podań niż 1. po drugie brakuje adminów, wchodze na arene a 5 typów się goni na bh.
Z Kulturą, dostałbym kidmoda ogarnąłbym się, że po prostu, ktoś mnie prowokuje to nie reaguje lub patrze na taryfikator
Tamto podanie zrobiłem dla beki, ale z tym podaniem proszę się uważnie przyjrzeć.
Bo nie raz jak nie ma admina gracze wbijają zazwyczaj na Fluxa i zaczynają bunny hopować, więc chciałbym temu zarazić, ponieważ umiem sprawdzać
+ jestem często na serwerze i ogarniam.
  Odpowiedz
Powiem tak Niszczyciel ma + i - ale każdy powinien mieć 1 szanse niema człowieka bez wad nikt nie jest idealny ale możecie dać mu szanse np. 1 okres na tydzień i zobaczycie jak się sprawuje dajcie mu szanse kiedyś go nie lubiałem ale dajcie mu 1 szanse zasługuje na to jak każdy
  Odpowiedz
Emm... Nie.
Terminator
  Odpowiedz
Na nie
- kultura
+ długo gra
  Odpowiedz
- wiek? no nie wydaje mi sie, ortografia? Nie popełniam błędów ortograficznych chyba, że dla ciebie błąd ortograficzny to ze nie pisze polskich znakow :p
- kultura, pisalem wyzej
A tak szczerze? jaki masz nick bo cie na serwerze od roku chyba nie widzę, przynajmniej na UE, wiec nie oceniaj jak nie grasz na trybie.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości