• 4 głosów - średnia: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Na KidModa
1. Wiek (minimum 15 lat): Mam 14 Lat, wiem, że nie jest to wymagana liczba, lecz staram się nadrabiać to innymi aspektami. 

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach): Jestem osobą, która nie da wejść sobie na głowę i dba o równe, sprawiedliwe traktowanie, ocenianie, jeśli z mojej strony padają jakieś niepotrzebne wyrazy, na pewno nie są one bezpodstawne, jestem dość opanowany, lecz mam swoje granice wytrzymałości, jak każdy człowiek, staram się więc zachować kulturę. Oceniam na 7.5/10.

3. Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze): Czasami nie mam czasu na to, ponieważ wciąż chodzę do szkoły i poza internetem mam swoje obowiązki i potrzeby. Zwykle przebywam w miarę możliwości 2-5 Godzin dziennie.

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu: Posiadam mikrofon wbudowany w słuchawki, zwykle działa dość dobrze, czasami zdarzają się szumy, które po czasie się normują. Mówię zrozumiale, kiedy występują wcześniej wspomniane szumy zdarza mi się po prostu wyciszyć i po chwili wrócić, aby nie denerwować nikogo.

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer: Preferuję sprawdzanie przez teamviewier , Discord bądź AnyDesk. Doświadczenie posiadam z innych serwerów, potrafię sprawdzać osoby dość dobrze. Moje umiejętności sprawdzania oceniam na 8/10. Szybko się uczę i będę starał się doskonalić moje umiejętności, ponieważ jeśli coś robię, staram robić się to najlepiej jak mogę.

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS): Na TeamSpeaku przebywam zawsze kiedy gram z innymi osobami, jeśli zostanę KidModem zmieni się to w taki sposób, że będę online na TS zawsze kiedy będę online na E-Crafcie.

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii (czyli nie robić błędów typu: "Czy pżyznajesz sie do chitów") : Moja ortografia, jak widać powyżej i poniżej jest niemal bezbłędna, nie preferuję korzystania z Polskich znaków, wolę pisać bez ich używania, zbędnie zabiera to cenny czas, a każda osoba domyśla się o co chodziło.

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię: Mam na imię Marcel, mieszkam w Województwie kujawsko-pomorskim. Lubię grać w gry komputerowe, interesuję się informatyką. Jeśli tylko znajdę wolny czas, lubię pograć w Minecraft.

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze: Na koncie MentalPro gram od niedawna, bo od kilku dni, ponieważ niedawno je odzyskałem, lecz wcześniej grałem na innych kontach, grę na serwerze zacząłem 1.5 - 2 miesiące temu. Grałem również dużo wcześniej, bo około roku temu, lecz miałem bardzo długą przerwę od Minecraft i wróciłem dość niedawno.

10. Twój nick na serwerze: MentalPro

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni: Oczywiście.

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać: Tak, owszem, a jakże.

13. Na jakim trybie chcesz range: UltraEnchant

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range: Posiadam 145 Poziom.
  Odpowiedz
Jestem Na Tak
+ Aktywny, już wbił 145 poziom.
+ UltraEnchant a tam mało adminów
+/- Wiek
+++ Podanie,Rozpiska Ładnie
  Odpowiedz
trochę mały lvl więc na razie się wstrzymam
  Odpowiedz
(10-12-2019, 19:43)haski napisał(a): trochę mały lvl więc na razie się wstrzymam

Ale wlasnie 2dni temu odzyskalem to konto, napewno w najblizszym czasie wbije wyzszy duzo.
  Odpowiedz
haski
daj mu szanse jest na prawde spoko
brakuje adminów na UE
przyda sie, bo dużo osob cheatuje.
  Odpowiedz
(10-12-2019, 16:30)MentalPro napisał(a): 1. Wiek (minimum 15 lat): Mam 14 Lat, wiem, że nie jest to wymagana liczba, lecz staram się nadrabiać to innymi aspektami.

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range: Posiadam 145 Poziom.
Maly lvl, wiek jest ponizej, rozpisanie jest na spam plusami. Reszta zarypista Big Grin
Inteligencja nie oznacza mądrości  Tongue
  Odpowiedz
Wink 
plusy miły przyjazny pasuje na kid moda misnusy nie znam
  Odpowiedz
Wszystko spoko jakby nie te banicje za cheaty na głównym i na mulciakach (czy tam mulciaku). Co nie zmienia faktu że w to UE i tak kidy maja wyjebongo więc się przyda ktoś kto cokolwiek gra...
  Odpowiedz
(10-13-2019, 13:58)FayDee napisał(a): Wszystko spoko jakby nie te banicje za cheaty na głównym i na mulciakach (czy tam mulciaku). Co nie zmienia faktu że w to UE i tak kidy maja wyjebongo więc się przyda ktoś kto cokolwiek gra...

Co do banow, to ludzie sie zmieniaja, poza tym nie gram tam juz, bo odzyskalem glowne konto i bd gral raczej tylko tam. Teraz gram tylko na BlazingPacku, raczej nie zobaczysz mnie na innej wersji. Dzk za wyrazenie opinii ! Doceniam
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości