• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskiwanie hasła
Exclamation 
Witam. Nie grałem trochę czasu na serwerze, a teraz, gdy postanowiłem chwilowo wrócić, by sobie pograć i przypomnić dawne (ale nie aż tak) czasy. Niestety próbując się zalogować moje hasło zostaje odrzucane. Nie wiem, czy go zapomniałem czy może ktoś mi ukradł konto, a więc proszę o zresetowanie hasła. Widziałem w innym temacie, że wymagacie dowodu na to, że jest to moje konto, ale prócz wspomnień związanych z serwerem nie mam żadnych, prócz mojego e-maila, na które założyłem to konto (xerew@o2.pl). Przesyłam dowód w postaci screenshotów ze skrzynki. 

https://imgur.com/a/OUJhrZU
https://imgur.com/a/3wat2Tp
https://imgur.com/a/XoIkNmp

Kupowałem kiedyś także Kosę Śmierci (czy jakoś tak się nazywała), bodajże za 20-30 zł paysafecard bezpośrednio od Nomanda porozumiewając się przez Steam.
"Mądrość bez inteligencji to głupota, inteligencja bez mądrości to cnota."
Kolejnym dowodem na to, że konto należy do mnie jest pamięć do zakupów robionych w itemshopie e-craft. Jak jeszcze nie było żetonów to kupiłem między innymi Ostrze Czarta (czy jakoś tak), chyba także jakieś inne bronie; bodajże SVIP'a i jeszcze jakieś książki co po kliknięciu dodawały jakieś specjalne wartości. Dlaczego uważam to za dowód? Ponieważ wydaje mi się, że informacje o zakupie są niedostępne dla graczy, a więc wiedziałbym o tym tylko ja i osoby odpowiedzialne za sklep.
Jeszcze jakbyś podał screenshoty(nawet z roku temu), to by było fajnie
My lubimy palić, bo to daje nam potęgę!
fajnie by było jak byś gdzieś swój nick z MC napisał .... (albo to ja jestem ślepy)
(10-12-2019, 08:46)failking7331 napisał(a): Jeszcze jakbyś podał screenshoty(nawet z roku temu), to by było fajnie

Nie robię screenshotów podczas gry, tym bardziej nie miałbym ich zapisanych, bo co kilka miesięcy czyszczę sobie foldery i wyrzucam niepotrzebne pliki. Bynajmniej nie pamiętam, abym wyrzucał jakieś screenshoty z Minecraft, bo ich zwyczajnie nie robię. Wydaje mi się, że dowody jakie podałem są wystarczające. Tak jak mówiłem: e-mail należy do mnie i ma całkowicie inne hasło niż było na tym serwerze (nie robię kont z tym samym hasłem), dodatkowo pamięć o zakupie przedmiotów mogę mieć tylko ja i nikt inny.

(10-12-2019, 16:11)haski napisał(a): fajnie by było jak byś gdzieś swój nick z MC napisał .... (albo to ja jestem ślepy)

Taki sam jak na forum: Archereking
(10-12-2019, 16:11)haski napisał(a): fajnie by było jak byś gdzieś swój nick z MC napisał .... (albo to ja jestem ślepy)

Mniej więcej ile będę zmuszony czekać na odzyskanie hasła? Jeżeli ktoś faktycznie ukradł mi konto, to boję się o swoje przedmioty, dlatego prosiłbym o szybką reakcję. Mam tylko nadzieję, że nikt ich jeszcze nie ukradł.
Słowami xN0MANDx "Piedolić tych co zapomnieli hasła to ich problem" więc siłą rzeczy xDD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości