• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na KidModa
1. Wiek (minimum 15 lat) 15

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach) nie wyzywam staram się być spokojny i pomocny wydaje mi się że 9/10
3. Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze) zależy od dnia ale większości od 2 do 6 godzin

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu mam mikrofon

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer  umiem, byłem kiedyś moderatorem lecz serwer się szybko rozpadł 

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS) oczywiście będę na ts od momentu kiedy wejdę na serwer 

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii (czyli nie robić błędów typu: "Czy pżyznajesz sie do chitów") nie robię takich błędów

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię mam na imię Łukasz lubię jeździć na rowerze, także pomagać innym, chodzę do 1 technikum 

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze na serwerze grałem gdy serwer miał inne ip (evolutioncraft.ench.pl chyba takie) coś około miesiąc temu powróciłem

10. Twój nick na serwerze Lolkopat

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni Tak zapoznałem się 

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać Tak owszem a jak że
13. Na jakim trybie chcesz range Metin2

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range 20143
Szkoda że NIE przeczytałeś taryfikatora ....
(09-29-2019, 20:00)haski napisał(a): Szkoda że NIE przeczytałeś taryfikatora ....

Przeczytałem nawet mam wydrukowany
Lolkopat, jesteś pewny, że wydrukowałeś cały?
(09-29-2019, 20:09)Marcin2654 napisał(a): Lolkopat, jesteś pewny, że wydrukowałeś cały?

Tak mogę to potwierdzić na dc
Mam też cały regulamin wydrukowany
Wiek prawdziwy (ma mutację) reszta podpunków prawdziwa. Na tak!
Inteligencja nie oznacza mądrości  Tongue
Jeżeli przeczytałeś tą wiadomość i starasz się o range KidMod napisz w swoim podaniu w punkcie o taryfikatorze słowa "Tak owszem a jak że" jeżeli tego nie będzie podanie zostanie odrzucone dodano 28.06 godz 2.40
A doczytałeś do tego momentu ? czy to za trudne ? sprawdź czy masz na wydruku xDD
(09-29-2019, 21:14)haski napisał(a): Jeżeli przeczytałeś tą wiadomość i starasz się o range KidMod napisz w swoim podaniu w punkcie o taryfikatorze słowa "Tak owszem a jak że" jeżeli tego nie będzie podanie zostanie odrzucone dodano 28.06 godz 2.40
A doczytałeś do tego momentu ? czy to za trudne ? sprawdź czy masz na wydruku xDD

No właśnie mam dlatego dopisałem bo aż jeszcze raz całe przeczytałem
szkoda że po fakcie ....

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości