• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odwołanko
- Nick na serwerze : MCk199
- Kto cię zbanował : haski
- Za co dostałeś niby/lub bana : cheaty
- Dowody, że jesteś niewinny : brak, myślałem że wywaliło z serwera bo wyświetlało się "Utracono połączenie" i dopiero po restarcie MC wyświetlił mi sie komunikat o banie.
- Usprawiedliwienie : Zostawiłem macro na jakieś 10 min w momencie wyjścia do sracza.
- Inne 
- Kiedy dostałeś bana : 24.07.2019 - 02:01

Ban może i słuszny aczkolwiek nie na 7 dni. 1, nie miałem wcześniej bana za nic więc 1 ban z tego co mi wiadomo na 24 czy 72h jest. 
2, to nie były cheaty tylko macro na chwile zostawione za potrzebą.
3, patrz pkt 1
Zostawiłeś włączone macro i poszedłeś do łazienki czyli miałeś macro na afk.
My lubimy palić, bo to daje nam potęgę!
jak sam napisałeś "zostawiłem macro na AFK na 10 min" a jak byś przeczytał regulamin to byś wiedział że macro na AFK zabronione .... Jak widać musiałeś mieć już bana jeszcze nie zamykam
A UMIESZ CZYTAĆ?????? NA CHACIE CZARNO NA BIAŁYM PISZE "MACRO NA AFK ZAKAZANE" WIĘC PO CO PISZESZ I SIĘ PRUJESZ O UB Z TAKIEGO GŁUPIEGO POWODU!!!!!
i niech zostanie mu tez ban i zgadzam sie z haskim i tajfunem
KOX EVOCRAFTA Big Grin
Wątpię że będziesz miał skróconego bana.
I ja sam do ciebie też pisałem, akurat z haskim byłem.
Terminator
nie bronie się, mam świadomość tego że macro na afk jest zakazane i nie chce ub, chciałem tylko wyjaśnić kwestię tego że nie miałem wcześniej bana za cheaty czy właśnie macro na afk dlatego powinien ten ban być na 1 czy 3 dni (kara za 1 tego typu przewinienie, nie kolejne).

dostawałem kilka razy bany "na chwile", kicki czy muty od kidmodów, admina (kgaz, trusiak) w wyniku żartów, ale nie za złamanie regulaminu. System mógł je zarejestrować jako bany za przewinienia ale takowych nigdy nie miałem.
Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości