• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszny ban
Banowany-xFunGamePlayx
Tryb-UltraEnchant
Godzina-23.08
Powód-Bugowanie
Czas Bana - Perm
Banujący-Francus
Dowody Niewnności
Byłem na arena z FLYNOIDEM na solo i francus się tp na v wszedło Flynoidowi Combo zsypał
[22:52:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [E-Craft] » FLYNOID zabil francus  załapałem jego buty Astralne Zin-Hwang
I Kazał Je oddać bo inaczej perm Gdy była godzina 23.08 Niezrozumiał tego że mam 12 lat i o tej godzinie muszę iść spać chociaż mu pisałem i po za tym to chyba mój wybur czy mam mu oddać czy nieoddać po za tym było ostrzeżenie że na Vanishu Można zginąć przez gracza jak ma aure
lub od combo jeżeli chodzi o francusa wole by dostał upomnienie niż degrada bo jest spoko tylko się wkurzył Proszę o Natychmiastowego UnBana
PatryczeQ musi mieć perma, jest scamerem!

francusowi oddać, PatryczeQa nie odbanowywać
Depressed
(07-20-2019, 08:46)Hamme1 napisał(a): PatryczeQ musi mieć perma, jest scamerem!

francusowi oddać, PatryczeQa nie odbanowywać

D Dostalem bana bez powodu a ty jak dziecko niedawać ubana
Ban słuszny.
To co przedstawił użytkownik wyżej fakty się zgadzają , jeden członek administracji przeteleportował się na /arena gdzie działa się potyczka po czym zginą przez błąd który występuje dopiero DRUGI raz.
Dlaczego ban słuszny ?
Ponieważ osoba pokrzywdzona złapała buty należące do kidModa o nicku francus , i je nie oddała co przyczynia się do zarobku na bugu ze strony plug inu czy też złej napisanej premisji na arenie , jeżeli błąd by się powtarzał za każdym razem osoba banująca by była winna i gracz powinien otrzymać unbana.
Sugerowane rozwiązanie : przemyślenie nad naprawieniem tego błędu , skrócenia bana do 30 dni dla osoby pokrzywdzonej .
Zapraszam do dalszej konwersacji Smile
Oddaj mu te buty w najbliższym czasie // zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości