• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje Podanie na KidModeratora
 Wiek minimum 15 lat:

-Posiadam ukończone 17 lat.

Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach) :

Jestem dosyć świeżą osobą na waszym serwerze (Chodzi mi o teraźniejszą edycję), aczkolwiek zawsze jestem kulturalną osobą i do każdej osoby gracza,bądź administracji unoszę się zawsze w sposób kulturalny i należyty.

Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze) :

Dziennie na serwerze jestem wstanie spełniać w każ dym dniu, tygodniu po 5-6 godzin gry.

Obowiązkowe posiadanie mikrofonu:

Posiadam w pełni sprawny mikrofon.

Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer:

Moja umiejętność sprawdzania cheatów, bądź większości nielegalnych oprogramować i wszelakie możliwe tinytaski,cheaty engine, jak i czasem się zdarza w texturpacków jakieś cheaty.

Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS) :

W każdym czasie, kiedy bym pełnił rolę KidModeratora byłbym do dyspozycji w każdych możliwych komunikatorach.

Wymagana jest dobra znajomość ortografii (czyli nie robić błędów typu: "Czy pżyznajesz sie do chitów") :

Moja ortografia jest schludna jak i nie posiada żadnych błędów ortograficznych i gramatycznych.

Opisz co lubisz robić, jak masz na imię :
Nazywam się brajan, moimi zainteresowaniami jest informatyka, aczkolwiek udzielam się w technikum w zawodzie elektryk. Od dłuższego czasu uczę się tworzenia teamspaków i ich moderowania, jestem bardziej osobą co siedzi na komputerze i stara się zarabiać niż wszelakie różne wychodzenie gdzieś, ponieważ jak dla mnie to jest owa strata czasu.

Napisz od kiedy grasz na serwerze:

Z waszym serwerem miałem już od dawna styczność, aczkolwiek pomyślałem sobie by wrócić jak to mówią na stare śmieci Tongue

Twój nick na serwerze:  

floralwinds

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni:

Jestem w pełni zapoznany z regulaminem waszego serwera.

Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać:

Tak owszem a jak że.

Na jakim trybie chcesz range:

EnchantRPG.

Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range:

Posiadam 10 lvl, aczkolwiek posiadam itemy, na które są już od 30-40 poziomu, aczkolwiek mój poziom jest nadal powiększany.
  Odpowiedz
Chciałbym tylko dodać od siebie, że moje podanie staram się jak w najwyższym stopniu udoskonalać i mam nadzieję, że co chwilowe edycję mojego podania nie zasądzą o dalszym rozpatrzeniu je pozytywnie.
  Odpowiedz
Jeśli grałeś tylko przez 1 dzień - to pograj troszkę dłużej

na TAK
Pluję na cheaterów
STFU
  Odpowiedz
Jeśli grałeś tylko przez 1 dzień - to pograj troszkę dłużej
pograj z 1-15d

na TAK
KOX EVOCRAFTA Big Grin
  Odpowiedz
Bardzo bym was prosił o więcej argumentów, dlaczego twierdzicie, że jesteście na tak, ponieważ nie lubię pustych ocen pozytywnych. Chciałbym się dowiedzieć czym przyczyniłem się z waszą decyzją na tak.
  Odpowiedz
wbij tak 60/70 lvl i wtedy napisz w tym wątku że masz to przemyśle sprawę na razie za mały lvl
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości