• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka fajnych pomysłów ^^
#1
Jak dla mnie lepiej by wyglądało jakby kowal potrzebował jakichś przedmiotów do ulepszenia przedmiotu.
Również bodzie były by fajne działał by on tak, że jeśli go mamy w eq to mamy takie same szanse na ulepszenie ale jeśli się nie uda to zamiast zostać to spada o 1.
Także system monet jest trochę dziwny ponieważ jakieś grosze powinno się zdobywać z mobów przez co ogrodnik byłby niepotrzebny a serwer byłby mniej zlagowny.
Przydatne też byłyby na talizmany np. siły życia szczęścia{więcej monet z mobów} itd itd oczywiście ich drop byłby rzadki i musiały być na określony czas bez możliwości ściągania ich.
#2
A ja bym proponował odebrać kidmoda na forum xd
A co do propozycji to nawet ok
[Obrazek: 333h9xg.png]
Serwer roku, ale o IQ zapomnieli XD
#3
Fajny pomysł z ulepszaczami, ale czy to za bardzo nie skomplikuje ulepszania? Żeby nie przekombinować Tongue
#4
No ma to być rpg więc pasuje. Dropienie hajsu również spoko
#5
Wątpię abym na aktualnych serwerach (lub ewentualnych edycjach których póki co nie planuje) to dodał, bo wiele systemów jest do przerobienia jak np: kowal który jest bardzo chaotyczny oraz współczynniki które wychodzą niemalże poza skalę. Na nowych trybach jak najbardziej.
#6
Co do talizmanów myśle że dobrym pomysłem było by , jak by dodawały one jakieś efekty np nieskończoną siłe lub szybkość. lecz to by było do zbalanosowania , dropiło by sie je z Skrzyń Legendarnych lub Ametystowych jak dla mnie ok. Jak najbardziej za Wink

Pozdrawiam MisterOlix.
#7
Też zamknę


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości