• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka fajnych pomysłów ^^
Jak dla mnie lepiej by wyglądało jakby kowal potrzebował jakichś przedmiotów do ulepszenia przedmiotu.
Również bodzie były by fajne działał by on tak, że jeśli go mamy w eq to mamy takie same szanse na ulepszenie ale jeśli się nie uda to zamiast zostać to spada o 1.
Także system monet jest trochę dziwny ponieważ jakieś grosze powinno się zdobywać z mobów przez co ogrodnik byłby niepotrzebny a serwer byłby mniej zlagowny.
Przydatne też byłyby na talizmany np. siły życia szczęścia{więcej monet z mobów} itd itd oczywiście ich drop byłby rzadki i musiały być na określony czas bez możliwości ściągania ich.
A ja bym proponował odebrać kidmoda na forum xd
A co do propozycji to nawet ok
[Obrazek: 333h9xg.png]
Serwer roku, ale o IQ zapomnieli XD
Fajny pomysł z ulepszaczami, ale czy to za bardzo nie skomplikuje ulepszania? Żeby nie przekombinować Tongue
No ma to być rpg więc pasuje. Dropienie hajsu również spoko
Wątpię abym na aktualnych serwerach (lub ewentualnych edycjach których póki co nie planuje) to dodał, bo wiele systemów jest do przerobienia jak np: kowal który jest bardzo chaotyczny oraz współczynniki które wychodzą niemalże poza skalę. Na nowych trybach jak najbardziej.
Co do talizmanów myśle że dobrym pomysłem było by , jak by dodawały one jakieś efekty np nieskończoną siłe lub szybkość. lecz to by było do zbalanosowania , dropiło by sie je z Skrzyń Legendarnych lub Ametystowych jak dla mnie ok. Jak najbardziej za Wink

Pozdrawiam MisterOlix.
Też zamknę

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości