Ankieta: Co sądzisz?
Ankieta jest zamknięta.
O kur*a
12.50%
1 12.50%
Dng-TAK
25.00%
2 25.00%
Dng-NIE
25.00%
2 25.00%
Mt2-TAK
25.00%
2 25.00%
Mt2-NIE
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2. Diabelskie Katakumby.
siemaa, jak obiecałem, tak robie.
Godzina 4:06, zaczynam pisać XD
Tak na wstępie - budową, mobami mogę zająć się ja, bo budować ładnie umiem, moby w tym pluginie (zachowam to jako tajemnica xD) też robić potrafię, a mi bardzo zależy na tym dungeonie. Tutaj też opisuję to, jak tego dungeona bym chciał na serwerze w finalnej wersji widzieć - zawsze wszystko się może zmienić, a w najgorszym scenariuszu, mapy nie będzie Sad
Pisałem też, że boss max 250k hp będzie miał, ale nie uwzględniłem jednej rzeczy - serią skilli zabieramy 24k serc (48k hp), czyli zabicie tego bossa by zajęło kilka minut, a nie o to mi chodziło.

< Informacje o dungeonie >

Lvl wymagany - 20000, lub 10000. (PRZED LUB NIE STAWIA SIE PRZECINKA  Angry )
Typ - Hardcore Dungeon.
Ilość bossów - 2 główne, 3 minibossy.
Dodatkowe informacje:
- Młot thora tutaj nie działa.
- Jeżeli zginiemy, respimy się na początku danego etapu dungeona, gdyż jest on na tyle ciężki, że przejście go bez śmierci będzie wielkim wyzwaniem. Oczywiście znajdą się osoby, które tego dokonają, ale to już takie przypadki bym powiedział ekstremalne.

- Wydropić tu będzie można przedmioty Arcypotężne, unikaty, elitarne, jak kto woli, nawet lege akcesoria mogą stąd lecieć, bo czemu nie?

- Aby tutaj się dostać, będzie wymagana przepustka (to jeszcze do przemyślenia, skąd przepustka, ale myślę, że do stworzenia za wszystkie ulepszacze z bossów z podstawowych dungeonów by były ok, niskie lvle by mogły zarobić + dungi miały by wkońcu sens)

- Na dungeon będą chodzić grupy, oraz tylko jedna (lub dwie, to można łatwo ogarnąć) grupy jednocześnie, żeby nie było ksucia, a zawsze można dungeona wkleić kilka razy, żeby tylko te grupy teleportować między nimi

- Dungeon ma być największym wyzwaniem na serwerze, tak więc bez full eq zrobionego nawet nie myślcie o wejściu

---=[ x ]=---

< Przebieg dungeona >

Dungeon będzie podzielony na 6 części.

< #1 >
Na pierwszym (powiedzmy, że to są piętra) piętrze zadaniem będzie zabicie 200 mobów i następnie dostanie się do npc, piętro to będzie w formie mini-labiryntu

< #2 >
Drugie piętro podzielone jest na 2 części - labirynt portali i salę minibossa. Po przejściu całego labiryntu dostajemy się do wyżej wymienionej sali minibossa, po zabiciu którego zostajemy przeniesieni dalej, na piętro trzecie. Z samego bossa nic ciekawego nie będzie dropiło, może tam jakieś kryształy, co najwyżej tytan/płótno.

< #3 >
Tutaj zaczyna się zabawa - naszym zadaniem na tym piętrze będzie wydropienie 8 figurek śmierci i zaniesienie ich do npc na środku, tutaj także mapa w formie labiryntu. Porównując do piętra pierwszego - mobów jest więcej, są mocniejsze oraz tutaj mamy 20 minut na wykonanie zadania, inaczej teleportuje nas na spawna.

< #4 >
Tutaj zadanie podobne do poprzedniego, tylko tutaj musimy aktywować 8 pieczęci za pomocą 8 kamieni otwarcia, które lecą, co zabawne - z minibossów. Ale nie tak łatwo - aby przywołać minibossa, musimy zabić 50 mobów, wtedy na specjalnym miejscu pojawia się nasz cel, dosyć znajomy, bo ten sam, co na piętrze drugim. W ten sposób dropimy 8 kamieni i odpalamy pieczęcie.

< #5 >
Jeżeli tutaj dotarłeś, to brawo, bo prawdopodobnie tutaj się poddasz. Na tym piętrze walczymy z pierwszym bossem głównym - Aniołem śmierci - Samaelem (mitologia xd). 

< #6 >
Dotarłeś aż tutaj, niesamowite. Przed tobą ostatnie zadanie. Zabić ostatniego bossa. Najpotężniejszego na serwerze.
AZRAEL - WŁADCA ŚMIERCI
Tutaj mamy 20 minut na zabicie bossa.

---=[ x ]=---

< Opis bossów >

< Żniwiarz >
- Miniboss
- 60k serc
- Witherowy szkielet
- Brak zbroi
- Bardzo szybko się porusza
- Bardzo duży atak
- Drop: Kryształy, Bloki złota, Złote jabłka, Księgi Combo/Języka, Kamienie otwarcia (tylko piętro czwarte)

---=[ x ]=---

< Samael >
- Boss
- 1mln serc
- Wither
- Brak zbroi
- Szybko się porusza + lata
- Potężne ataki
- Przywołuje: Upadły żniwiaż, Upadły strzelec
- Drop: Kryształy, Perły, Złote jabłka, Tytan i płótno hefajstosa, Szmaragdy $$$ (waluta M5), Bronie z M4, M5 oraz ObX, Zbroja z M4, Kamienie duszy 25%+, Księgi Combo/Języka, Złote akcesoria, Czeki na monety (5k-25k)

---=[ x ]=---

< Upadły żniwiarz >
- Miniboss
- 25k serc
- Witherowy szkielet
- Brak zbroi
- Szybko się porusza
- Duży atak
- Brak dropu
- Przywoływany przez Samaela i Azraela

---=[ x ]=---

< Upadły strzelec >
- Miniboss
- 15k serc
- Witherowy szkielet
- Brak zbroi
- Bardzo wolno się porusza
- Strzela potężnymi strzałami
- Brak dropu
- Przywoływany przez Samaela i Azraela

---=[ x ]=---

< AZRAEL >
- TopBoss
- 1,25mln serc
- Wither
- Brak zbroi
- Bardzo szybko się porusza + lata
- Ataki mogące zabić na hita + wiele innych ataków dodatkowych
- Drop: Unikatowe przedmioty, Tytany i płótna hefajstosa, Szmaragdy $$$ (waluta M5), bronie z M4, M5 oraz ObX, Zbroja z M5 oraz M6, Kamienie duszy 40%+, Księgi Combo/Języka, Legendarne akcesoria, Legendarne klucze, Czeki na monety (25k-200k)

---=[ x ]=---

< Unikatowe przedmioty >
(Ważne: atak podany w formie (gracze | moby)

Zatruty miecz (drewniany)
Atak: 65 | 130
Efekty: Trucizna 5, Wither 5
Moc: Nakłada truciznę 5, withera 5, spowolnienie 2, ślepotę i nudności na każdego gracza w promieniu 10 kratek + zadaje 2000dmg (moby)/20dmg (gracze), co 20s

Miecz słońca (złoty)
Atak: 65 | 130
Efekty: Podpalenie
Moc: Strzela kulami ognia, ktore zadają 250dmg (moby)/25dmg (gracze), co 5s

Złodziej dusz (kamienny)
Atak: 80 | 80
Efekty: Wither 3
Moc: Podczas walki jest 7,5% na zabranie przeciwnikowi 5 serc i uleczenie nas o 5 serc + Pod prawym przyciskiem wyssanie dusz - zabiera od 20% do 40% hp wroga i leczy nas o 10 serc, co 20s

Tysiącbójca (kamienna siekiera)
Atak: 50 | 100
Efekty: -
Moc: Podczas walki jest 10% na zadanie 150dmg + pod prawym aktywuje potężny cios, ktory zadaje 1000 dmg (jedno uderzenie), co 15s

Burzowe ostrze (diamentowy)
Atak: 80 | 160
Moc: Podczas walki jest 33% na uderzenie piorunem w przeciwnika, pod prawym aktywuje burze (to samo co mlot thora), co 20s

Smoczy łuk
Atak: 100
Moc: Wybuchowe strzaly

Burzowy łuk
Moc: Uderza masą piorunów w miejsce trafienia + 5% na wywołanie mini-burzy - zabiera od 5 do 15% hp wrogów

Demoniczny łuk
Efekty: Wither 5
Moc: 50% na zabranie przeciwnikowi 10 serc i uleczenie nas o 10 serc

Pajęcza włócznia (patyk)
Atak (uderzenie): 30 | (strzał (ppm)): 90
Efekty: Slowness 1
Moc: W miejscu trafienia pocisku (strzał pod ppm co 5s) rozstawia pajęczyny, znikają po 3s + trzymając broń w ręce mamy efekt zwiększonego skoku II

Łuk wiatru
Efekty: -
Moc: Wyrzuca przeciwnika w górę (na wysokość ok. 10 kratek)

Set demona (diamentowy)
Enchanty: Prot 110, Ciernie 25
Moc: 5% na to, że zadany w nas cios zamiast zadać nam dmg nas uleczy (tylko z pelnym setem) o wartość otrzymanego ataku

---=[ x ]=---

To tyle, dajcie znać co myślicie o tym Big Grin

+ Jedno pytanie, z ciekawości (ankieta):
Czy chciałbyś nową edycję Metina2? (Wszystko od zera, zmiany w mapach, lvlach)
Serwerowa Legenda.
Serwerowy Król Parkour.

Tobie nadal się wydaje, że jak będziesz pisać propozycje, to oni to dodadzą?
Marcin +1

Kristo jużci coś pisałem na temat propozycji na MT2 poza tym ostatnio zostało dodane miasto 6 z nową bronią i setem a ty już chcesz dodać dunga z którego dropi ten set + jeszcze lepsze (najlepsze) bronie na serwerze ? BEZ SZANS na dodanie. A na dodatek pomysł na dunga jest taki se więc zamykam...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości