• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie???
No cóż... W czasie pisania tego posta (22:30) dowiedziałem się, że dostałem degrada... Nie mam bólu dupy ani nie będę wypłakiwać bo wiedziałem że prędzej czy później go dostanę ;x. Chciałbym podziękować za wspólnie spędzony czas przede wszystkim Tobihiemu, Darknessowi, Francusowi, Renifferowi i wielu innym w tym całej gildii xyz na Erpg Big Grin. Prawdopodobnie kończę grę, choć mogę czasem wbić na Erpg/m2. Nowe UE to już nie jest to samo... Nie ma tej magii jaką miało 3 lata temu. Nie wiem czy ktokolwiek to odczyta, ale powiedzmy że to takie moje "pożegnanie". Rzyczę wam wszystkim dużo szczęścia i radości, żebyście sie przestali wyzywać na chatach jak porąbani Big Grin. Kiedy jeszcze byłem kidmodem to uwierzcie mi, czasami naprawdę jest ciężko was ogarnąć ;x. Powodzenia w życiu i jeszcze raz do zobaczenia!
To elo
[Obrazek: 333h9xg.png]
Serwer roku, ale o IQ zapomnieli XD
(07-04-2019, 22:33)Stabbled napisał(a): No cóż... W czasie pisania tego posta (22:30) dowiedziałem się, że dostałem degrada... Nie mam bólu dupy ani nie będę wypłakiwać bo wiedziałem że prędzej czy później go dostanę ;x. Chciałbym podziękować za wspólnie spędzony czas przede wszystkim Tobihiemu, Darknessowi, Francusowi, Renifferowi i wielu innym w tym całej gildii xyz na Erpg Big Grin. Prawdopodobnie kończę grę, choć mogę czasem wbić na Erpg/m2. Nowe UE to już nie jest to samo... Nie ma tej magii jaką miało 3 lata temu. Nie wiem czy ktokolwiek to odczyta, ale powiedzmy że to takie moje "pożegnanie". Rzyczę wam wszystkim dużo szczęścia i radości, żebyście sie przestali wyzywać na chatach jak porąbani Big Grin. Kiedy jeszcze byłem kidmodem to uwierzcie mi, czasami naprawdę jest ciężko was ogarnąć ;x. Powodzenia w życiu i jeszcze raz do zobaczenia!

Przynajmniej Denzer doczekał sie unbana Smile
Welp, miło się z tobą grało na erpg w gildii XYZ i rozmawiało na ts! Mam nadzieję,że jeszcze wrócisz....

3maj się
yDarknessGuy
My lubimy palić, bo to daje nam potęgę!
To bywaj MORDO

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości