• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2 - M6
Witam serdecznie, mam pytanie dlaczego teraz potrzeba w ( M6 ) 64 Talary na 1 Złoty talar , skoro tak jest to proszę zwiększyć drop talarów z Bossa Charona i z Bossa Sługa charona , ponieważ na tą chwilę jest to nie opłacalne, z Charona wypadają 3 Talary , a z Sługi Charona wypadają 2 talary. W Przeliczeniu wychodzi , iż Charona trzeba zabić 22 razy , aby dostać 1 złoty talar , Przypominam , że Charon ma obecnie 12.000.000 hp i dodatkowo , aby dostać Piekielnego Czarta potrzeba 5 Złotych Talarów co wychodzi , że trzeba zabić Charona około 110 razy. A żeby dostać 1 Część Piekielnego Setu trzeba zabić Charona około 88 razy. W Podsumowaniu , aby zdobyć wszystkie itemy z M6 Trzeba zabić Charona około 462 razy porównując do M5 , gdzie trzeba było tam zabić Zła Istotę około 52 razy , Aby dostać ( CAŁY SET ) Wiadomo , że w m6 jest lepsza zbroja niż w m5, Podsumowując = Zabicie złej istoty 52 razy , daje cały set, a zabicie Charona 82 razy daje tylko 1 część setu.

Oczekuję odpowiedzi.
'' Mrok jest najpiękniejszą rzeczą na Ziemi ''
Ja tam sie nie znam na metinie zbytnio udało mi sie tylko do M3 dojsc ale pamietam że była drama bo ktoś oscamował DalMiana bodajze na set brata z M4
M6 jest ostatnim miastem więc ma być HARD drop nie zostanie zwiększony.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości