• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na KidModa
1. Wiek: Mam 16 lat

2. Kultura na serwie: Na serwerze oczywiście staram się być kulturalny , nikogo nie wyzywam ani nic , staram się opanowywać negatywne emocje Wink

3. Czas gry na serwie: Wlasnie wrocilem do tego serweru i przybywam na nim dużo czasu miedzy innymi mogę posiedzieć 5-6 h a nawet i więcej , również jeśli jest potrzeba to wbije w każdym momencie wiec smialo osoby które potrzebują pomocy wystarczy ze napiszą i jestem

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu: Posiadam

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer: Potrafie sprawdzać , dużo razy sprawdzałem.

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS): Oczywiście , nie mam z tym problemu żeby siedzieć na ts , nawet jak jestem offline to i tak będę siedzieć bo może ktoś potrzebuje pomocy zresztą napisałem o tym w 3 punkcie.

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii (czyli nie robić błędów typu: "Czy pżyznajesz sie do chitów"): Ortografie mam dobra wiec spokojnie Smile.

8. Opisz co lubisz robić jak masz na imię:  Mam na imie Mateusz lubie biegac i trenuje mieszane sztuki walki , ale tez lubie sobie pograc w mc na zbicie czasu oraz w inne gry. 

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze: Na serwerze gralem już wcześniej i miałem kidmoda , a teraz powrocilem do minecrafta i zaczynam znowu dluzsze granie.

10. Twój nick na serwerze   MacGold

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni Tak

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać Tak

13. Na jakim trybie chcesz range Ultraenchant

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range Obecnie mam 48 , ale tak jak już wcześniej wspominałem to dopiero zaczynam tu grac od nowa , a wcześniej miałem gdzies z 290 o ile to wgl istotne  Tongue 
Również jestem osobą która grała tutaj wcześniej i zmieniałem 2/3 razy nick lecz ciebie jakoś nie kojarzę lecz oczywiście jestem na tak bo przyda się tutaj kilka osób więcej w administracji ^^
PODANIE ODRZUCAM

Widać że nie przeczytałeś regulaminu i taryfikatora.....

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości