• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekru
1. Wiek (minimum 15 lat): 14

2. Kultura na serwie (oceń sam i niech wypowiedzą się inni w komentarzach): Kiedyś byłem toxic, ale się zmieniłem.

3. Czas gry na serwie (ile średnio dziennie przebywasz na serwerze): Na zajmowanie się serwerem mogę poświecić spokojnie 3h dziennie w ciągu tygodnia (pon-pt), natomiast w weekendy różnie to bywa, oczywiście starałbym się spędzać na serwerze jak najwięcej godzin, w każdej wolnej chwili.

4. Obowiązkowe posiadanie mikrofonu: Posiadam mikrofon Trust GXT 232 oraz mikrofon od słuchawek od telefonu.

5. Umiejętność sprawdzania graczy przy pomocy Skype/teamviewer: Skype nie używam od około 2 lat, teraz jak bym to zobaczył to bym nie wiedział jak tego używać. TeamViwera używam od czasu do czasu, bardziej używam anydeska.

6. Obecność na TS (jeśli jesteś online w MC wymaganie jest żebyś przebywał na TS): Zawsze nie będę wchodził na ts ponieważ mam małą siostrę która nagminnie ryczy.

7. Wymagana jest dobra znajomość ortografii (czyli nie robić błędów typu: "Czy pżyznajesz sie do chitów"): Moją ortografię oceniam tak na 9/10

8. Opisz co lubisz robić, jak masz na imię: Mam na imię Tomek, obecnie mam 14 lat, pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Większość swojego życia mieszkałem w Warszawie czyli w mieście, z którego pochodzę, lecz aktualnie po przeprowadzce mieszkam pod tym miastem na małej wsi. Interesuję się oczywiście grami komputerowymi, szczególnie takimi, które kładą nacisk na kooperacje oraz dobrą zabawę w gronie znajomych. Jednak moim największym hobby jest wędkarstwo, to właśnie tej pasji poświęcam najwięcej swojego wolnego czasu. Nigdy nie lubiłem, i wydaję mi się, że nigdy nie polubię piłki nożnej - jak dla mnie nie ma w tym nic satysfakcjonującego. Natomiast gdy byłem młodszy gra w siatkówkę sprawia mi dużo przyjemności oraz dostarcza mi dużą dawkę przyjemnych wspomnień z oglądaniem meczy siatkówki, których nigdy nie zapomnę. Potrafię odpowiednio się zachowywać w danej sytuacji wiem kiedy trzeba ustąpić lub przestać. Humor mój nie jest jakiś przemienny jestem osobą szczerą, oraz taką która potrafi się pośmiać oczywiście w odpowiedniej sytuacji. Staram się być pomocny na tyle ile jestem w stanie, próbuje dla każdego być wyrozumiały. Nigdy nie oceniam ludzi z góry, najpierw muszę kogoś dobrze poznać, aby móc wyrobić sobie zdanie o danej osobie.

9. Napisz od kiedy grasz na serwerze: Gram od 2015 roku, oczywiście też inny nick.

10. Twój nick na serwerze: B4at

11. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowni: Tak

12. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem serwera i będziesz go przestrzegać: Tak

13. Na jakim trybie chcesz range: UltraEnchant

14. Jaki masz lvl na trybie gdzie starasz sie o range: Mam około 48 lvl i staram się o rangę na UltraEnchant
Na nie
+ rozpisane
szkoda, twojich starań nad rozpisaniem się w typ rekru ponieważ nie wymagasz pkt. 1 czyli minimum 15 lat Sad
Choc Wiek zamaly jestem na tak powodzenia .
Gdy ktos cię nielubi polub go Majkelek Smile
Podanie ODRZUCAM~

Masz zakaz brania udziału w rekrutacjach + widać że nie zapoznałeś się z taryfikatorem....

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości