• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KidMod
1. Wiek- 15 lat od marca.
2. Staram się "uspakajać" czy coś w ten deseń graczy, aby zaprzestali wyzwisk, zdarza się że kogoś wyzwę, ale tylko wtedy jak ktoś zacznie i strasznie mnie zdenerwuje.
3. Na serwerze przebywam od 5 do 12 godzin dziennie.
4. Posiadam mikrofon.
5. Nie sprawdzałem nigdy nikogo, lecz uważam że potrafię wiem na czym to polega czy tam w jaki sposób to działa.
6. Nie posiadam Ts'a lecz posiadam discorda. 
7. Rzadko kiedy popełniam błędy jeśli chodzi o ortografię. 
8. Lubię grać w gry komputerowe (Gram w lol'a, Minecrafta), Jestem pozytywną osobą, Lubię sport i mam na imię Łukasz. 
9. Na serwerze grałem jakoś tak 2 lata temu (Chyba), grałem wtedy z 7 mięsięcy i do teraz miałem przerwę.
10. kapeloki
11. Tak, Zapoznałem się z regulaminem ogólnym serwera i regulaminem administracji serwera. ^^
12. Tak, zapoznałem się. 
13. Metin2 
14. Mam na nim 10989 Poziom.
na tak
no to teraz ja po 1. bardzo pomocny pomagal mi wbijac lvl po 2 bardzo dlugo gra po 3 jestem na tak powodzenia
Gdy ktos cię nielubi polub go Majkelek Smile
*EDIT*

+ Wiek
+/- Kultura
+ Ortografia
+ Czas Gry
- Może dawać faworyzacje gildi PPJS.
Pomaga graczom , lecz jego kultura zachowania nie jest dobra na kidmoda , niby uspokaja graczy, ale sam piszę np : , że chętnie wy*ucha Athera.
Jestem raczej na nie.
'' Mrok jest najpiękniejszą rzeczą na Ziemi ''
Jestem Na Tak
Z racji, że za często nie wbijam na Mt2 na Tak.
+Wiek.
+-Kultura.
+Ortografia.
+Rozpisanie.
Jak nigdy nie sprawdzałeś graczy to trochę źle. No, ale nie zmienia to faktu, że na okresie próbnym będziesz mógł nabrać doświadczenia. Smile
Terminator
(06-28-2019, 17:01)FLYNOID napisał(a): Z racji, że za często nie wbijam na Mt2 na Tak.
+Wiek.
+-Kultura.
+Ortografia.
+Rozpisanie.
Jak nigdy nie sprawdzałeś graczy to trochę źle. No, ale nie zmienia to faktu, że na okresie próbnym będziesz mógł nabrać doświadczenia. Smile

x2
na nie, toksyczny czesto wyzywa, bedzie faworyzował ppjs zapewne, złe zachowanie jak na kidmoda, jeszcze raz na nie
według mnie to podanie jest lekko zmieszane iż napisałeś "... zdarza się że kogoś wyzwę, ale tylko wtedy jak ktoś zacznie i strasznie mnie zdenerwuje." a poniżej dodałeś takie słowa jak "...Jestem pozytywną osobą..." jedynie te zdania mi nie odpowiadają więc nie będę wyrażał swojej opinii na to podanie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości