• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Niszczyciel1337
Około godziny 11:20-11:30 Niszczyciel1337 sprzedał mi zbugowany item : Astralne buty +4, które kupiłem w trade za 3 metale. Wszystko wydawało się normalne, bo buty nie miały dopisane nic, np. w przypadku "wyciągniecia" ich od kowala. Więc wymieniłem się z nim (w logach powinno być wszystko, nasze rozmowy itd. w razie potrzeby mogę dać screeny logów). Gdy chciałem je wystawić na targ zobaczyłem taki komunikat: https://imgur.com/JS72LQw . W razie potrzeby podania jakichś dodatkowych informacji będę na serwerze.
  Odpowiedz
Nie zachowałeś dostatecznej ostrożności nie sprawdziłeś dokładnie .W 100% jest to tylko twoja winna ,że straciłeś itemy .Natomiast co do straconych itemów to administracja nie ponosi odpowiedzialności za stracone itemy podczas gry przez graczy.Jednakże z dobrej woli mogą ci zwrócić.
  Odpowiedz
Jak mogłem "sprawdzić" czy są zbugowane skoro nie miały nic dopisane (wyglądały 100% legit) ?
  Odpowiedz
(06-14-2019, 18:08)Denzer napisał(a): Nie zachowałeś dostatecznej ostrożności nie sprawdziłeś dokładnie .W 100% jest to tylko twoja winna ,że straciłeś itemy .Natomiast co do straconych itemów to administracja nie ponosi odpowiedzialności za stracone itemy podczas gry przez graczy.Jednakże z dobrej woli mogą ci zwrócić.

Ten czerwony kolor boli w oczy ! Przestań Sad
To było kiedyś  My
  Odpowiedz
banujcie obszczyciela bo cały serwer ***** plz
Top 1 Ylath-RPG
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości