• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Kamilyoo
#1
Owy KitMod wyzywa graczy na serverze, Nie Prowokowalem go tylko sie zapytalem czy masz vertexa na sell?
A ten Mi Odpowiedzial To co macie na Imgurze czyli juz wysylam
Imgur : https://imgur.com/a/yyHCF2l
Mam nadzieje ze Owy KitMod Dostanie Degrada bo to juz nie jeden raz kiedy sie tak zachowuje Smile
Powodzenia Big Grinccccccccccccccccc
#2
Wypi* z serwera i forum konfidencie zje*, kamilyoo jest zawsze spokojny dopóki ktoś go nie sprowokuje. A poza tym nie ma dowodów że go zapytałeś o "Masz vertexa na sell?"
Ta skarga nie ma sensu...
#3
fajnie by było gdybyś całego czatu nie zaśmiecił drop off

...
#4
Wielokrotnie obrażałeś innych graczy m.in kamilyoo, mam kilka albo więcej screenów jak wyzywałeś komuś matkę, ojca i co tam jeszcze ma. Moim zdaniem to ty powinienieś zostać ukarany za prowokację kidmoda. A i dorzucam ss'y jakby to coś zmieniło: http://wrzuc.se/i/5d016ceaa814e http://wrzuc.se/i/5d016d3a0e0ae http://wrzuc.se/i/5d016d5c996f2 To są jedyne, ktore mam, w których obraża rodziców, wyzwisk jest więcej ale nie ma sensu tego wstawiać. Sorry za jakość ale stronka dziwnie przetwarza.
#5
Tak jak widać na screenshocie wyzywałem Niszczyciela. Bez powodu tego nie robiłem te zdarzenie stało się w piątek bo bylem troszkę spity, nie wnikajmy w temat. Zacząłem go wyzywać ponieważ obrażał moja matkę niestety screenshota nie zrobiłem bo nie myślałem normalnie jak wyżej napisałem dlaczego. Nie prosiłeś mnie o żadnego vertexa ja sobie nie przypominam jak pytałeś się to proszę o dowód. No i bardzo za ta akcje przepraszam. Wiem ze zachowałem się źle. Zasługuje na jakąś kare od wyższej administracji. Jeszcze raz bardzo przepraszam. Taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Dziękuje i przepraszam
#6
(06-12-2019, 23:11)Jaxer napisał(a): B4at ma rację, nie widać co TY do niego napisałeś
#7
(06-12-2019, 23:11)kamilyoo napisał(a): Tak jak widać na screenshocie wyzywałem Niszczyciela. Bez powodu tego nie robiłem te zdarzenie stało się w piątek bo bylem troszkę spity, nie wnikajmy w temat. Zacząłem go wyzywać ponieważ obrażał moja matkę niestety screenshota nie zrobiłem bo nie myślałem normalnie jak wyżej napisałem dlaczego. Nie prosiłeś mnie o żadnego vertexa ja sobie nie przypominam jak pytałeś się to proszę o dowód. No i bardzo za ta akcje przepraszam. Wiem ze zachowałem się źle. Zasługuje na jakąś kare od wyższej administracji. Jeszcze raz bardzo przepraszam. Taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Dziękuje i przepraszam

Przepraszam ale znalazłem ss który udowadnia ze obrażał mi mamę i mnie https://imgur.com/a/NfgQ9ZF . Bardziej mnie obrażał ale bylem jak już pisałem nie trzeźwy.
#8
Dobra sory kamilyoo, cofam skarge
#9
Nie wnikam w to...
Zamykam.
Terminator


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości