• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sogler3 na kid moda
1.mam 15 lat 30 maja mam urodziny                                                                                                                                            

2. kulturę oceniam 7/10 chociaż często zdarza sie przeklnąć ale umiem się zachować i nie przeklinać w poważnych sprawach przeklinam tylko w żartach ze znajomymi                                                                                                                                      
3.na serwerze często gram tym bardziej że mam dużo czasu wolnego nie ma mnie na serwerze jak gdzieś wyjadę lub gram w coś innego

4.mam mikrofon                                                                

5.umiem sprawdzać graczy przez teamviever i skype

6.na ts3 przebywam cały czas nawet gdy nie gram

7.znam ortografie i nie popełniam głupich błędów

8.gram w gry i to chyba jedyne co lubię i mam na imie Bartek

9. na serwerze gram na pewno 1 rok ale nie pamiętam dokładnie ale 1 rok na pewno styknie

10.mój nick to sogler3

11.zapoznałem się z regulaminem

12.i zapoznałem się z taryfikatorem naraz z regulaminem i będę go przestrzegać

13.ultra enchant/ue Smile

EDIT:zapomniałem wspomnieć że nie przeszedłem mutacji jeszcze w wieku 15 lat i może sie to wydawać dziwne
Na kategoryczne NIE!
- scammer
- toxic
- masz 13 lat nie 15 XD
- interpunkcja
- zero kultury ...
- grasz nie całe 3-4 miesiące
Niezapomij dać +repka!  Big Grin
(05-30-2019, 15:11)WilczeQ1337 napisał(a): Na kategoryczne NIE!
- scammer
- toxic
- masz 13 lat nie 15 XD
- interpunkcja
- zero kultury ...

chciałbym powiedzieć że dzisiaj skończyłem 15 lat więc o co sie czepiasz tym bardziej że mnie nie znasz i nie znasz moich danych prywatnych co do scammowania to nikogo nie oscammowałem i brzydze sie tym gram więcej niż tyle ile mówisz grałem wtedy kiedy to metin był popularny a na forum dolączyłem później zero kultury to nwm o co ci chodzi i mimo że na początku ty do mnie wbiłeś i zaczołeś mnie wyzywać moge wyjasnic sprawe jestem nawet teraz na ts3 sorry za błedy ale nie moge sie skupic bo gadam z innymi
na nie
- ortografia
+- wiek
(05-30-2019, 15:25)sogler3 napisał(a):
- scammer
- toxic
- masz 13 lat nie 15 XD
- interpunkcja
- zero kultury ...

chciałbym powiedzieć że dzisiaj skończyłem 15 lat więc o co sie czepiasz tym bardziej że mnie nie znasz i nie znasz moich danych prywatnych co do scammowania to nikogo nie oscammowałem i brzydze sie tym gram więcej niż tyle ile mówisz grałem wtedy kiedy to metin był popularny a na forum dolączyłem później zero kultury to nwm o co ci chodzi i mimo że na początku ty do mnie wbiłeś i zaczołeś mnie wyzywać moge wyjasnic sprawe jestem nawet teraz na ts3 sorry za błedy ale nie moge sie skupic bo gadam z innymi
I tak na NIE dziękuję bardzo.
Na Tak
No Toxic/Chyba ze ktos go wkurzy
Nie wyzywa bez powodu
Kultura osobista
+ wiek
(05-30-2019, 15:25)sogler3 napisał(a):
- scammer
- toxic
- masz 13 lat nie 15 XD
- interpunkcja
- zero kultury ...

I tak na NIE dziękuję bardzo.
Typie weś się nieosmieszaj masz 13 latek to wiesz
Podanie nie zostanie rozpatrzone z powodu braku rekrutacji w tamtym okresie czasu jeśli chcesz range napisz je ponownie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości