• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban
Czesc, jestem Makuszek i dostalem bana pokusi za 'zlo" zgaduje ze chodzi o sprzedawanie itemkow psc.. tylko prosze o dowod, bo za kazdym razem pisalem psc na zetony i np. 10 zl - 15 zetonow.. nawet jak gracz bodajrze jakis Tomek pisal na czacie z zarzutem, ze sprzedaje za PSC to doslownie napisalem mu, ze musi miec psc i krotka pilka albo zapie**** do sklepu albo nie bo nie ma jak mi kupic.. Licze na szybka odpowiedz.. bo ja przynajmniej jak jeden z graczy ktory sprzedal cale swoje eq nie biore psc
oliDolli : /msg makuszek o tyy
HoliDolli : /r czm nie wbijasz na ts?
Makuszek : /r bo nie gram juz
[CHAT] Makuszek : /r sprzedaje itki
2019-03-14 18:45:28 INFO ProcessLoggerThread:53 - [18:45:28] [Thread-1/INFO]: [CHAT] HoliDolli : /r ja tez
2019-03-14 18:45:30 INFO ProcessLoggerThread:53 - [18:45:30] [Thread-1/INFO]: [CHAT] Makuszek : /r jutro
[CHAT] kamilo2020 : /msg Makuszek to wszystko na sell ?
Makuszek : /msg HoliDolli juz se zaerobilem
[Lvl 106] [LastChance] [SVIP] HoliDolli sprzedam moje itemy (targ) czeba miec ts pisac pw
Makuszek : /r zaraz 50zl wlatuje

poza tym w sklepie nie ma już możliwości kupna żetonów za PSC
Siema
[Obrazek: giphy.gif]
ehhh tylko gdybym ja to jeszcze sprzedal... narazie nie mam tych 20zl na psc i wlasnie "dealuje" sie z graczem TheMarcin, ktory mam nadzieje zaraz tez sie odniesie i potwierdzi ze na prawde sprzedaje za kurde zetony a przysiegam ze teraz dowiedzialem sie ze tych zetonow nie ma.. nawet z nim aktualnie pisze na DC
przepraszam

(03-14-2019, 20:33)Makuszek napisał(a): ehhh tylko gdybym ja to jeszcze sprzedal... narazie nie mam tych 20zl na psc i wlasnie "dealuje" sie z graczem TheMarcin, ktory mam nadzieje zaraz tez sie odniesie i potwierdzi ze na prawde sprzedaje za kurde zetony a przysiegam ze teraz dowiedzialem sie ze tych zetonow nie ma.. nawet z nim aktualnie pisze na DC
przepraszam

sorka za spam
wiem, ze taka sytuacja nie powinna miec miejsca i sam o tym wiedzialem po sprawie Funnego ale nie mialem zlych zamairow zeby cos psuć, ale mam nadzieje ze kurcze ktos sie ulituje i wejde ostatni raz na serwer i przynajmniej moze oddam komus te itki albo dam Marcinowi nw ;-
Makuszek ma racje, nikomu jeszcze tego nie sprzedał i nie otrzymał jeszcze PSC za ten handel. Więc ja się odwołuję po stronie Makuszka, ponieważ PSC nie otrzymał, a żetony podobno można kupić przez PSC tylko trzeba zgłosić się do Nomada.
(03-14-2019, 20:40)TheMarcin napisał(a): Makuszek ma racje, nikomu jeszcze tego nie sprzedał i nie otrzymał jeszcze PSC za ten handel. Więc ja się odwołuję po stronie Makuszka, ponieważ PSC nie otrzymał, a żetony podobno można kupić przez PSC tylko trzeba zgłosić się do Nomada.
jak cos to te itki Tobie przekaze za free moge nawet przy adminie nwm ;-
skoro chciałeś sprzedać itemy i widać w tych logach że nie grasz więc po co ci żetony i nikt się nad tobą tu nie zlituje zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości