• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwolanie / Skarga na [kidmod] 2ffff
Do 2ffff

Widać w twojej wypowiedzi kłamstwo i wszystko co piszesz jest kłamstem dlaczego nie zrobicie ankiety ? boisz sie wyniku proste, haski, xnx
moze sie nawet na chacie spytać. Co do kłamstwa
"Po trzecie, nie zostałeś sprowokowany tylko zydówka sobie ciebie zabijał a ja byłem na bossie, miałeś do mnie wąty to cię movnąłem byś sobie to z nim wyjaśnił a ty mnie zacząłeś wyzywać jaki to ja nie jestem" Serio ? te wasze "nabijanie" nie jest prowokacją ? zobacz ss na którym do mnie pisał na chacie i zobacz godzine bana przypadek cnie ? to też było nabijanie ? odnośnie "Dałem ci szanse wypowiedzenia się do końca, a podczas gdy ty nie chciałeś sobie nic wyjaśnić tylko od razu wyzywałeś żydówkę dałem Ci bana" Hmm Kłamiesz chyba kolego dostałem bana za wyzywanie ciebie czy zydowki ? bo ci się wersje mylą a teraz może napiszesz że słuchałeś urywkowo ?
Jedyne do czego mogłbyś się przyczepić to że napisałem do ciebie czy jesteś idiotą ale bez urazy
czyli cie to nie obrazilo bo podobno (hahahaha) ja cię wyzwałem jedynie co do ciebie było skierowane to ogarnij się bo robisz wszystkim lipe Smile

Do 2ffff

Widać w twojej wypowiedzi kłamstwo i wszystko co piszesz jest kłamstem dlaczego nie zrobicie ankiety ? boisz sie wyniku proste, haski, xnx
"Po trzecie, nie zostałeś sprowokowany tylko zydówka sobie ciebie zabijał a ja byłem na bossie, miałeś do mnie wąty to cię movnąłem byś sobie to z nim wyjaśnił a ty mnie zacząłeś wyzywać jaki to ja nie jestem" Serio ? te wasze "nabijanie" nie jest prowokacją ? zobacz ss na którym do mnie pisał na chacie i zobacz godzine bana przypadek cnie ? to też było nabijanie ? odnośnie "Dałem ci szanse wypowiedzenia się do końca, a podczas gdy ty nie chciałeś sobie nic wyjaśnić tylko od razu wyzywałeś żydówkę dałem Ci bana" Hmm Kłamiesz chyba kolego dostałem bana za wyzywanie ciebie czy zydowki ? bo ci się wersje mylą a teraz może napiszesz że słuchałeś urywkowo ? 
Jedyne do czego mogłbyś się przyczepić to że napisałem do ciebie czy jesteś idiotą ale bez urazy 
czyli cie to nie obrazilo bo podobno (hahahaha) ja cię wyzwałem jedynie co do ciebie było skierowane to ogarnij się bo robisz wszystkim lipe [Obrazek: smile.png]

Do 2ffff

czyli cie to nie obrazilo bo podobno (hahahaha) ja cię wyzwałem jedynie co do ciebie było skierowane to ogarnij się bo robisz wszystkim lipe [Obrazek: smile.png]
_FuunY ma rację że nie dobrze się dzieje w tej administracji niższej. Pisałem do 2fffff jak tylko zostałem obrażony przez zydowka_adolfa wraz z ss to mi napisał żebym napisał post na forum. Dla mnie to nie logiczne rozumiem że jest dział na forum do tego ale 2fffff był wtedy na serwerze jak mnie obrażał i widziałem że nie zauważył to dałem mu ss a ten mnie odesłał na forum. Ja tu po prostu wyczuwam brak chęci do pełnienia funkcji kidmoderatora z jego strony.
Ban był za zwyzywanie mnie a nie żydówki za to co pisałeś mi na pw, ale nie dałem ci go od razu bo chciałem usłyszeć twoją wypowiedź. Jak już zacząłeś wyzywać żydówkę stwierdziłem, że to nie ma sensu i poleciał ten ban.

(02-08-2019, 19:29)Denis19 napisał(a): _FuunY ma rację że nie dobrze się dzieje w tej administracji niższej. Pisałem do 2fffff jak tylko zostałem obrażony przez zydowka_adolfa wraz z ss to mi napisał żebym napisał post na forum. Dla mnie to nie logiczne rozumiem że jest dział na forum do tego ale 2fffff był wtedy na serwerze jak mnie obrażał i widziałem że nie zauważył to dałem mu ss a ten mnie odesłał na forum. Ja tu po prostu wyczuwam brak chęci do pełnienia funkcji kidmoderatora z jego strony.

W minecrafcie nie lubie wchodzić w linki bo nie mogę kopiować, muszę przepisywać a w taryfikatorze naszym skarga na forum jest bardziej karana.

(02-08-2019, 19:30)2fffff napisał(a): Ban był za zwyzywanie mnie a nie żydówki za to co pisałeś mi na pw, ale nie dałem ci go od razu bo chciałem usłyszeć twoją wypowiedź. Jak już zacząłeś wyzywać żydówkę stwierdziłem, że to nie ma sensu i poleciał ten ban.

(02-08-2019, 19:29)Denis19 napisał(a): _FuunY ma rację że nie dobrze się dzieje w tej administracji niższej. Pisałem do 2fffff jak tylko zostałem obrażony przez zydowka_adolfa wraz z ss to mi napisał żebym napisał post na forum. Dla mnie to nie logiczne rozumiem że jest dział na forum do tego ale 2fffff był wtedy na serwerze jak mnie obrażał i widziałem że nie zauważył to dałem mu ss a ten mnie odesłał na forum. Ja tu po prostu wyczuwam brak chęci do pełnienia funkcji kidmoderatora z jego strony.

W minecrafcie nie lubie wchodzić w linki bo nie mogę kopiować, muszę przepisywać a w taryfikatorze naszym skarga na forum jest bardziej karana.

A dodatkowo nie zawsze mam czas, ponieważ pisałem wtedy z typem na temat scamu. A gdybyś wrzucił to na forum mógł bym sobie to przejrzeć po chwili, a żydówka by dostał muta na dłużej
2fffff obecnie dostajesz wiele uwag od graczy ja też na ciebie zwróciłem uwagę bo cię chyba ten kidmod ponosi dajesz faworke dla swojich najlepszych kumpli a jeśli byś ich zdradził oni by cie pewnie sprzedali ze wszystkiego co robiłeś a nikt o tym nie wie a błędy ortograficzne podczas nerwów każdemu bardzo często się zdarzają wiem z swojego doświadczenia ale i tak to nie gra żadnej ale to żadnej roli a jeśli _Funny nie wyśle tej "całej rozmowy" to czm ty nie zrobiłeś screenshot'ów na swoją obronę?
(02-08-2019, 19:41)kerczi napisał(a): 2fffff obecnie dostajesz wiele uwag od graczy ja też na ciebie zwróciłem uwagę bo cię chyba ten kidmod ponosi dajesz faworke dla swojich najlepszych kumpli a jeśli byś ich zdradził oni by cie pewnie sprzedali ze wszystkiego co robiłeś a nikt o tym nie wie a błędy ortograficzne podczas nerwów każdemu bardzo często się zdarzają wiem z swojego doświadczenia ale i tak to nie gra żadnej ale to żadnej roli a jeśli _Funny nie wyśle tej "całej rozmowy" to czm ty nie zrobiłeś screenshot'ów na swoją obronę?

Wysłałam dwa screeny ze mną [całe pw] i za to szanuje.. przeczytaj to jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.
Co do tego "2fffff obecnie dostajesz wiele uwag od graczy" Jest to pierwsza skarga na mnie
Denis ma racje brak chęci ale do poprawnych rzeczy, ale za to jest chęć do innych rzeczy Smile
Dlaczego mi nie dałeś bana odrazu ? Pisałem bez obrazy i na nic nie odpisałeś Wink I wiesz doskonale o tym tylko szukasz pretekstu bo kłamiesz Smile
(02-08-2019, 19:41)kerczi napisał(a): 2fffff obecnie dostajesz wiele uwag od graczy ja też na ciebie zwróciłem uwagę bo cię chyba ten kidmod ponosi dajesz faworke dla swojich najlepszych kumpli a jeśli byś ich zdradził oni by cie pewnie sprzedali ze wszystkiego co robiłeś a nikt o tym nie wie a błędy ortograficzne podczas nerwów każdemu bardzo często się zdarzają wiem z swojego doświadczenia ale i tak to nie gra żadnej ale to żadnej roli a jeśli _Funny nie wyśle tej "całej rozmowy" to czm ty nie zrobiłeś screenshot'ów na swoją obronę?

A co do tego jeszcze raz, ty chybe też jesteś "podczas nerwów" skoro napisałeś "swojich"
(02-08-2019, 19:51)2fffff napisał(a):

A co do tego jeszcze raz, ty chybe też jesteś "podczas nerwów" skoro napisałeś "swojich"

Proszę cię 2ffff, wysłałam beka to jest twój argument ? przyszedłem po unbana i ukarania/ogarniecia syfu a nie rad jak lepiej pisać, co do błędu pisałem na szybko także nie muszę chyba wyjaśniać.
Pisałeś że dostałem bana za to że wyzwałem ciebie głosowo ;Wink Napisałeś to sam cytując "Zapomniałeś co do mnie mówiłeś" a później bo się wkopałeś napisałeś brzydko dałem ci się wypowiedzieć HAHAHAHA

To jest ten syf o którym wspominam :Smile Pozdrawiam
sprawa wyjasniona

2ffff zgodził sie na kare

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości