• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwolanie / Skarga na [kidmod] 2ffff
Zaczyna się od gracza zydowka_alfonsa który prowokuje mnie ciągle i 2ffff nie odpisywał mi na chacie jak pisałem żeby go
ogarnął napisał do gracza denis19: Penis i co ??, ja za to dostalem bana na 1h a on co dostał ? nic bo 2ffff oczywiscie
urywkowo czyta chat beka...
Później napisałem do 2ffff na teamspeaku: https://imgur.com/a/R75RUmC  https://imgur.com/a/YRSMs7L
Po czym zostałem movniety i zacząłem gadać z tym zydowka_adolfa gadał coś w stylu jak tutaj https://imgur.com/a/r8KWVaN, Zacząłem go wyzywać bo zostałem sprowokowany i co ? po chwili dostałem bana
na 1h od 2ffff za obraze admina
 I teraz pytanie zydowka_adolfa jest z adminitracji ? jak tak to poprosze mnie uswiadomic w komentarzach Smile

Odnośnie kidmodow dzieje się ostatnio taki syf z nimi ze to poeazja tylko ci co z nimi trzymają mają dobrze Smile
jak kłóciłem sie z [kidmod] kerczi wszystko robili zebym zgłaszał na niego skargi bo był dla nich nie wygodny
i chcieli jego usunięcia z adminitracji nagle im odpowiadalo moje zachowanie a teraz ? po prostu w tej adminitracji
dzieje sie taki syf, chciałbym aby xN0MANDx albo haski spędzili troche na logach to zobaczą co się odpierdala jaki syf jest w tej "niższej adminitracji" wtedy wyjaśni się spraw nawet możecie zrobić ankiete na serwerze czy widziało adminitratora
jak sie tepa na dungeona jakiegoś albo przechodzą go na /fly albo /v no beka (Wg mnie kidmod nie powinien byc graczem) Pozdrawiam i mysle ze dostane ub Smile
ps : Co do tych ss byłem na :rage: więc napisałem do kidmoda czy ty tempy jesteś bo specjalnie tkz "idiote" udaje ale wiem ze przesadzone to bylo
ale ban za nic bo nie dostalem go odrazu tylko jak wyzywalem sie pozniej z zydowka_adolfa
Vanish się często baguje. Ale tak to dalej nie odpowiem bo nie wiem co. ;D
ps: Nie chce aby sprawa sie skończyła na tym że dostane ub na ts i sprawa pod dywan zamieciona chce ukarania jednego i drugiego Smile
_FunnY w tym momencie przyznaje tobie racje ponieważ większość kidmodów pozwala sobie na dużo i to o wiele za dużo moim zdanie 2ffff powinien za to być ukarany przez Haskiego bo on pilnuje administracje itd itp więc z tymi screenshotami idź do Haskiego on ci pomoże i możliwe że ukarze 2ffff i przypilnuje nas jeszcze bardziej Smile
zwyzywałes nas obu Smile
daj calą konferencje z ts3.
Ankieta dotycząca tego czy kidmod przechodził dungeona na fly czy też vanishu nie miałaby wszelakiego sensu, gdyż wiadome jest to, że nie każdy by podchodził do tej ankiety rzetelnie. Sytuacje z tak zwanym "syfem", zapewne będą jutro wyjaśniane na spotkaniu administracji.
[Obrazek: giphy.gif]
(02-08-2019, 19:11)ZetPe napisał(a): Ankieta dotycząca tego czy kidmod przechodził dungeona na fly czy też vanishu nie miałaby wszelakiego sensu, gdyż wiadome jest to, że nie każdy by podchodził do tej ankiety rzetelnie. Sytuacje z tak zwanym "syfem", zapewne będą jutro wyjaśniane na spotkaniu administracji.

ZetPe wiemy jaka jest prawda obaj Smile, boicie się że posady stracicie może nwm ale beka
Po pierwsze, dostałeś muta za napisanie na gracza Denis91 "Penis91", haski potwierdzi, rozmawiałem w tamtej chwili z nim nawet na ts.
Po drugie, też jestem graczem staram się patrzeć na czas jak tylko mogę.
Po trzecie, nie zostałeś sprowokowany tylko zydówka sobie ciebie zabijał a ja byłem na bossie, miałeś do mnie wąty to cię movnąłem byś sobie to z nim wyjaśnił a ty mnie zacząłeś wyzywać jaki to ja nie jestem.
Po czwarte zrobiłeś błąd ortograficzny w screenie którego dałeś.
A co do ostatniego, bardzo chętnie osądzacie nas o tepanie się do siebie na nawiedzonej komnaty, nie mam nic przeciwko by nomand wysłał haskiemu logi Big Grin
A co do tego całego dla wyjasnienia:
BAN na godzine na ts za obraze administracji
MUTE na serwerze za nazwanie gracza Denis91 "Penis91"

(02-08-2019, 19:05)_FuunY napisał(a): ps : Co do tych ss byłem na  :rage: więc napisałem do kidmoda czy ty tempy jesteś bo specjalnie tkz "idiote" udaje ale wiem ze przesadzone to bylo
ale ban za nic bo nie dostalem go odrazu tylko jak wyzywalem sie pozniej z zydowka_adolfa

Dałem ci szanse wypowiedzenia się do końca, a podczas gdy ty nie chciałeś sobie nic wyjaśnić tylko od razu wyzywałeś żydówkę dałem Ci bana.

(02-08-2019, 19:05)B4at napisał(a): Vanish się często baguje. Ale tak to dalej nie odpowiem bo nie wiem co. ;D

Ale oni tego nie rozumieją... oni cie nie widzą, moby cię biją czyli według nich bijesz moby na vanishu.
Tak samo jedziesz na koniu na zbugowanym vanishu, używasz thora itp a typ na końcu ci napisze, że byłeś na vanishu.
Jak najbardziej jestem za tym aby plugin na vanisha był inny.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości