• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za brak cheatow - inteligentna administracja (Adminofaszyzm)
Nick na serwerze: Alan19R20
- Kto cię zbanował (nie wymagane): wydaje mi się ze to był KGaZ bo tp się do mnie i nagle dostałem bana
- Za co dostałeś niby/lub bana: niby cheaty
- Dowody, że jesteś nie winny: nie da się udowodnić ze się czegoś nie zrobiło zauważmy ze to admin powinien mnie sprawdzić a nie wlepiać bana za to ze nie chce mu się ruszyć dupska i sprawdzić gracza
- Usprawiedliwienie: Ja nie mam zamiaru się usprawiedliwiać to admin który mnie zbanował powinien się usprawiedliwić z tego ze mnie nie sprawdził tylko mi wlepił od taka bana bo jakiś POTEK1234 pisał sobie na czacie ze mam cheaty
- Inne: Nie wiem czy wiecie niemcy w obozach kiedyś też tak robili podchodzili do polaków i pytali ich się czy planują uciec gdy polak powiedział że nie chce rzucali na niego psy oskarżając go o kłamstwo natomiast oficerowie co robili patrzyli i cieszyli się jak polacy giną
Fakt, Zazwyczaj Sprawdzam Gracza Który Posiada Owe Cheaty, Nie Sprawdzam Gracza Wtedy Kiedy Naprawdę To Widać (Fly, Aura Bardzo Widoczna itp.)
piotrus jednakże ja nawet owych cheatow nie posiadałem i powinien mnie sprawdzić walczyłem z kilkoma mobami na raz a ten od razu sobie stwierdził w swojej pustej główce że mam cheaty jako że jestem wstanie bić kilka mobów
Obrażasz mnie w punkcie ostatnim ,daj dowody że jesteś nie winny lub przyznaj się że używałeś chetów lub prowadź dalej tą sprawę.Nie radze kłamać(Gdy KidMod zbanował cię w celu uzyskania korzyści zgłoś to domnie)
Denzer nie mam zamiaru kłamać nie interesują mnie takie zabawy piszę prawdę a nie potrafię udowodnić że czegoś nie robiłem dowody powinien zapisywać administrator gdyż mogę np. udowodnić że coś napisałem w jaki sposób? robiąc ss

Edit #1 Nie wiem jakie mógłby posiadać z tego korzyści jedyne co to POTEK1234 płakał na czacie że mam cheaty po tym jak mu zabiłem 2 mobki nie wiedząc że on tam expi
A po zatym po co miałbym cheatować skoro kupiłem vipa i górnictwo logiczne kupuje Vipa i górnictwo na maksa po to by dostać bana
Dobra masz ub.Następnym razem staraj się mieć dowody.
Dziękuję Denzer jednakże również nie wiem w jaki sposób mam owe dowody uzyskać jest jakiś program nagrywający wszystko w tle który nie bierze dużo klatek?
Odnosząc się do tego 'powienien zawsze sprawdzać gracza przed zbanowaniem' , nie muszę tego robić jeśli widzę że 4 wilki wokoło ciebie dostają od razu dmg a ty kręcisz głową
(06-14-2017, 20:37)Denzer napisał(a): Obrażasz mnie w punkcie ostatnim ,daj dowody że jesteś nie winny lub przyznaj się że używałeś chetów lub prowadź dalej tą sprawę.Nie radze kłamać(Gdy KidMod zbanował cię w celu uzyskania korzyści zgłoś to domnie)

w ostatnim punkcie ? kiedy pisał o obozach?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości