• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszny ban :(
.Nick na serwerze: TheSzynkaPL
Kto cię zbanował (nie wymagane): francus
Za co dostałeś niby/lub bana: cheaty
Dowody, że jesteś nie winny: używałem macro moge wysłać ss że posiadam je na myszce https://imgur.com/a/aSWxVPQ
Usprawiedliwienie: używałem tylko macro
Inne: Z tego co wiem macro nie jest zakazane. zakazene jest tylko gdy sie jest afk. Dzis dostalem unbana za cheaty dlatego teraz uzywalem tylko macro
Na jakim trybie dostałeś bana: enchantrpg
Kiedy dostałeś bana 19.01.2019
Typie chyba serwery pomyliłeś.
Poprawiłem
To że masz makro w myszce nie oznacza że nie używałeś cheatów , poczekam na wypowiedz francusa i zamknę.
macro możesz mieć, ale jak popycham moba żeby się znalazł za tobą i ty nagle teleportujesz celownik bo obracać tego nazwać nie można na niego a potem nagle znowu się teleportuje na moby które biłeś wcześniej i tak pare razy do czasu gdy zabijesz tego moba który stał za tobą to to zwykłym macro nie można nazwać.
(01-20-2019, 16:04)francus napisał(a): macro możesz mieć, ale jak popycham moba żeby się znalazł za tobą i ty nagle teleportujesz celownik bo obracać tego nazwać nie można na niego a potem nagle znowu się teleportuje na moby które biłeś wcześniej i tak pare razy do czasu gdy zabijesz tego moba który stał za tobą to to zwykłym macro nie można nazwać.

u mnie biłem normalnie może lagi miałem bo internet wyczerpany i 0.01 mb/s
Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości