• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban [EE]
- Nick na serwerze CabraPL
- Kto cię zbanował (nie wymagane)
- Za co dostałeś niby/lub bana Cheaty
- Dowody, że jesteś nie winny nie mam, ale ten tekst powinien wiele wyjaśnić
- Usprawiedliwienie Było to popołudniu, pierwszy raz wbiłem na ten tryb i pomyślałem, "Fajne!", i zacząłem grać aż, do wieczora. [Naprawdę ten tryb jest naprawdę interesujący, ciekawy i mi się spodobał (mam zamiar kupić vipa, ale jeszcze nie do końca pewny jestem.)] Jak tak długo pograłem na tym trybie, to przyszedł mój brat (taki typowy kurdupel co na wszystko narzeka...) matka się drze, żebym dał bratu pograć, no to daje jakby gdyby nic, tłumacze itd... musiał wyjść do sklepu no to idę, a ten mały brudas w tym momencie POBRAŁ wursta + sam wgrał (nie wytrzymałem) i używał sobie killaurki, przychodzę, wbijam i tu "BAN" wbijam i nagle skapnąłem się, że pobrał huzuni itd (podkreślę, że to nie tylko na tym serwie dostałem bana.) Jak już, szkoda, że nie pogram przez te trzy dni i jedynie zostaje mi taka prośba co mam nadzieję, ktoś przeczyta i da bana (naprawdę bym chciał jeszcze pograć pókim wakacje). Pozdrawiam Smile
- Inne Do wszystkich mówię, co mają młodszego brata, patrzeć co robi dzieciak przy kompie kiedy ciebie nie ma...
- Na jakim trybie dostałeś bana Extraenchant
- Kiedy dostałeś bana 25-08-18. Godzina 19:30 około.
Po 3 dniach nadal będą wakacje. Następnym razem nie podawaj hasła do konta młodszemu bratu i nie zostawiaj mu mc zalogowanego na jakimś serwerze. Prośbę o UB odrzucam
(08-25-2018, 21:04)Helios1993 napisał(a): mialem podobnie z siostra xd

dużo osób tak miało xD
Jestem za odbanowaniem gracza
Miło się z nim gra,nie cheatuje itp.
Ja sam tak miałem kiedy siostra zgadła hasło i pisała na chacie różne pierdoły XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości